Lista adwokatów

Kancelaria Adwokacka Marcin Oźminkowski

3.0
 1. Poznań
 2. » Kancelaria Adwokacka Marcin Oźminkowski
Adres:
ul. Nowowiejskiego 25 /3, Poznań 61-732
Dane kontaktowe
61 853 31 86

3 komentarze

 1. Tomasz pisze:

  Kancelarię Pana Mec. Marcina Oźminkowskiego oceniam bardzo wysoko. Została przeprowadzona rzetelna i pełna analiza mojej sprawy, otrzymałem fachową i skuteczną pomoc. Miła i niezwykle serdeczna osoba. Bardzo dziękuję i szczerze polecam wszystkim szukającym pewnej pomocy prawnej.

 2. Anna Nadolna pisze:

  Zdecydowanie polecam usługi mec. Oźminkowskiego.
  Od kilku lat korzystam z jego doradztwa. W pełni profesjonalnie zajmuje się każdą sprawą, skutecznie doprowadzając do pozytywnego dla klienta rozwiązania. Ogromna kultura osobista, rzetelność i szacunek dla klienta, niezależnie od zleconej sprawy. Szczerze przedstawia możliwości i komunikuje je w sposób zrozumiały dla osób nieznających się na prawniczym żargonie. Ważne jest też to, że nie ocenia wcześniejszych decyzji klienta, tylko pomaga mu w rozwiązaniu obecnego kłopotu.
  Polecam!

 3. Bartosz Bednarczuk pisze:

  Z czystym sumieniem mogę i chciałbym każdemu, kto szuka adwokata, polecić pana Marcina. Jest to osoba niezwykle kompetentna, bystra i uczciwa, która moją sprawą zajęła się z zaangażowaniem i powagą. Wszelkie porady i działania, jakie podjął, niewątpliwie przekuły się na sukces, ponieważ stało się dokładnie tak, jak przewidywał podczas naszych wstępnych rozmów. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji