Lista adwokatów

Krzysztoforska Grażyna. Kancelaria adwokacka

3.3
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Krzysztoforska Grażyna. Kancelaria adwokacka
Adres:
Wielkopolskie Poznań Masztalarska 6 lok. 6, Wielkopolskie, Polska 61-767

5 komentarzy

 1. Ewa pisze:

  a ja serdecznie dziękuję Pani adwokat. Jako adwokat mojego byłego męża przegrała mu Pani wszystkie sprawy wytoczone przeciwko mnie.

 2. Zbyszek pisze:

  Nie będę oceniał, napiszę tylko, że byłem umówiony z p. mecenas na godz. 9.30 w jej kancelarii na ul. Zamkowej w Poznaniu. Zjawiłem się o godz. 9.25. Miły Pan przywitał mnie i kazał poczekać w poczekalni ponieważ p. mecenas prowadzi właśnie rozmowę. Usiadłem i poczekałem. O godz 10.10 postanowiłem wyjść. Nawet nikt się nie zapytał „A może wody?”. W gabinecie p. mecenas ” śmichy, ciuchy”. Obsługa klienta jak w poprzedniej przychodni NFZ. Gratuluję p. mecenas.

 3. Ania pisze:

  Przegrała mi wszystkie sprawy, beznadziejna, chamska na sali sądowej i wobec swojego klienta, zraża swoim zachowaniem Sędziów, nie informuje o składanych pismach nawet klienta, połowy materiałów wogóle nie złożyła w Sądzie co skutkowało przegraną. Dużo gada, podsyca do walki a nic za tym nie idzie. Stanowczo odradzam.

 4. Kuba pisze:

  Polecam. Doskonała obsługa prawna. Jakość usług i skuteczność bardzo wysoko oceniana przeze mnie i moich znajomych korzystających z usług Pani Krzysztoforskiej.

 5. Marek pisze:

   Pani Mecenas karze słono płacić za usługi, jednakże ich jakość jest bardzo niska. Brak profesjonalizmu, taktu, arogancja na sali rozpraw. NIE polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji