Lista adwokatów

Sobański Piotr. Kancelaria adwokacka

4.7
 1. Polska
 2. »
 3. Lubuskie
 4. » Sobański Piotr. Kancelaria adwokacka
Adres:
Lubuskie Zielona Góra pl. Pocztowy 6/4, Lubuskie, Polska 65-062
14 thoughts on “Sobański Piotr. Kancelaria adwokacka”
 1. Chciałbym polecić Pana Mecenasa Piotra Sobańskiego. Pan Mecenas Piotr Sobański prowadził mi w Zielonej Górze sprawę o zniesienie wspólności majątkowej pomiędzy małżonkami i jestem bardzo zadowolony.

 2. Polecam kancelarię mec. Piotra Sobańskiego. Prowadzi mi sprawę spadkową w Zielonej Górze, pomagając na każdym kroku. Profesjonalna obsługa, godna polecenia. Prawo spadkowe w samym tylko 2023 r. zostało zmienione już chyba kilka razy. Jestem rad z tego, że mogę się oprzeć na wiedzy i na doświadczeniu mec. Sobańskiego.

 3. Mecenas Sobański w sposób nad wyraz skuteczne pomógł w kilku problemach dotyczących prawa rodzinnego. Za to go cenię.

 4. Zdecydowanie polecam usługi pana mecenasa Sobańskiego. Rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do zleceń udzielanych przez klientów. Tak słyszałem i dlatego do niego poszedłem. Jestem ogólnie biorąc zadowolony z adwokata Sobańskiego. Dlatego więc zdecydowanie polecam usługi akurat tego adwokata.

 5. Profesjonalna pomoc prawna. Duży profesjonalizm i rzetelność. Zielonogórska firma adwokacka z klasą. Polecam bardzo!

 6. Do mecenasa Sobańskiego trafiłem z polecenia mojego kolegi. Mecenas zajął się fajnie moją sprawą. Poza tym uważam, że w sprawach cywilnych wszystko może się zdarzyć, ale uważałem, że mam mniejsze szanse niż moi bracia. Aktualnie już spadek jest podzielony i od tygodnia jest luz no i ogólnie polecam mecenasa Sobańskiego i nie tylko w internecie na tej stronie ale w ogóle.
  Andrzej, zam. w Zielonej Górze

  1. Adwokat Sobański mi też pomógł w paru sprawach rodzinnych. Ma dużą wiedzę na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji