Lista adwokatów

Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski

3.7
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski
Adres:
Wielkopolskie Poznań Niedziałkowskiego 28, Wielkopolskie, Polska 61-578
78 thoughts on “Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski”
 1. Zdecydowanie polecam współprace. Pełen profesjonalizm polegajacy na szybkim czasie reakcji i precyzyjnych informacjach.

 2. Polecam z czystym sumieniem, rzetelne podejście do Klienta. W pełni zasłużone 5 gwiazdek.

 3. Dziękuję za nową jakość życia!Proces rozwodowy wygraliśmy dzięki profesjonalnej obsłudze i wsparciu Mecenasa.

 4. Profesjonalne podejście do klienta, kompetencja i szacunek na najwyższym poziomie!
  Polecam !
  Napewno w przyszłości ponownie skorzystam z usług ✨

 5. Kancelaria została mi polecona przez rodzinę, która zachwalała współpracę, ja również dołączam do ich opinii. Sprawa rozwodowa zakończyła się pozytywnie dla mnie, a co najważniejsze szybko i bez niepotrzebnych wątków.

 6. Wieloletnie doświadczenie dają efekt jak w przypadku mojej sprawy- oczywiście zakończonej wygraną..
  Dziękuje

 7. Mimo kilku przeszkód na drodze doprowadzono sprawę do oczekiwanego werdyktu. Pełen profesjonalizm.

 8. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej,jak podejmie się problemu zawsze poprowadzi i doprowadzi do końca.Jeszcze raz polecam.

 9. Otrzymałem solidną i merytoryczną pomoc, prowadząca, do skutecznego rozwiązania sprawy – najkrótszą, a zarazem najłagodniejszą i najkorzystniejszą drogą.

 10. Bardzo pomocna kancelaria. Jesteśmy zadowoleni z ich usług i wdzięczni za prowadzenie sprawy. Polecam 100%

 11. Skuteczni zawodowcy, którzy pomogą Ci odnaleźć się w gąszczu paragrafów. Partnerzy, którzy zapewnią obsługę prawną Twoich działań biznesowych i prywatnych. Najlepsi

 12. w mojej sprawie zadziała bardzo szybko i skutecznie, jestem bardzo zadowolona ze trafiłam na tak dobra kancelarie prawna

 13. Podjąłem bardzo dobrą decyzję decydując się skorzystanie z usług tej kancelarii

 14. Szczerze polecam. Dostałam ogromną pomoc i wywalczyłam sprawiedliwość dla siebie i dzieci. Dziękuję, mam za co.

 15. Kancelaria w przypadku gdy nie mogła udzielić odpowiedzi na jakieś zapytanie od ręki zawsze wracała z odpowiedzią w późniejszym terminie. Z przyjemnością mogę polecić do wszelkich konsultacji prawnych.

 16. Podjąłem bardzo dobrą decyzję decydując się skorzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej Pana Komorowskiego. Profesjonalne doradztwo, przemyślany plan działania, dobry kontakt i zaangażowanie – to miało wpływ na pozytywne zakończenie sprawy.

 17. Profesjonalna kancelaria, dobry kontakt z prawnikami oraz indywidualnym podejściem do klienta. Gorąco polecam!

 18. Bardzo, bardzo polecam. Sprawa rozwodowa. Rzeczowo, skutecznie i bardzo szybko.
  Nie mam doświadczenia w procesach, ten był pierwszy. Od początku wyjaśnione wszystkie detale i etapy postępowania.

 19. Kancelaria prowadziła moją sprawę rozwodową. Rozwód odbył się bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dziękuję i szczerze polecam 🙂

 20. Jestem zadowolona z obsługi prawnej. Bardzo ludzkie podejście do klienta, wiedza, rzetelność, zawsze służy pomocą, bardzo dobry i miły kontakt.
  Podchodzą do sprawy bardzo poważnie i z sercem.
  Jak najbardziej polecam.

 21. Polecam współpracę. Pan adwokat jest osobą kompetentną, konkretną, profesjonalną i empatyczną. Działa szybko i skutecznie.

 22. Niesamowite wyczucie tematu. Sprawa zakończyła się na jednej rozprawie, rzecz jasna zwycięsko. W Sądzie liczą się dowody a nie domniemania.

 23. Podejście do klienta z pełnym profesjonalizmem. Ogólnie rzecz ujmując z wyroku jestem zadowolony w 100%, a bez pomocy pewnie nie udałoby się wysądzić tego, czego oczekiwałem.

 24. Niesamowita znajomość prawa uchroniła mnie od wielu kłopotów w sprawie spadkowej z bardzo skomplikowaną sytuacją prawną i obciążoną hipoteką. Bardzo polecam.

 25. Polecam Pana Mecenasa za profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Ma duże doświadczenie zawodowe. Reprezentował mnie w dwóch bardzo ciężkich i skomplikowanych sprawach. Dziękuję za duże zaangażowanie.

 26. Pani prawnik godna polecenia.Współpracuję z Paniem Marcinem od naprawdę dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz wspaniałe podejście do klienta!

 27. Pan Mecenas to człowiek uczciwy, godzien zaufania. Polecam z nim szczególnie kontakt osobisty – na spotkaniach w pełni wczuwa się w sytuację Klienta, a jednocześnie potrafi twardo ocenić możliwości wygranej. Wie, jak pokierować sprawą. Dodatkowo odbiera telefony osobiście, nie zrzuca odpowiedzialności na swoich praktykantów, choć to znakomici, młodzi ludzie. Wszyscy w kancelarii są bardzo zaangażowani w swoją sprawę. Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze potraktowana w trudnej sytuacji życiowej. Polecam z całego serca!

 28. Adwokat z prawdziwego zdarzenia. Byłem w poważnych tarapatach, z których pomógł mi się wydostać. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podszedł do sprawy. Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny . Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc. Moja ocena to 10/10. Naprawdę polecam !

 29. Pan Mecenas Komorowski to jakość sama w sobie. Nie rozumiem negatywnych opinii, ponieważ to bardzo uczciwy człowiek, który w pełni poświeca się sprawom. Chyba niektórzy tutaj mocno przesadzają. Zarówno on, jak i cała kancelaria ACTA VERA gwarantuje jakość świadczonych przez niego usług prawnych jest na najwyższym poziomie. Prowadził mi dwie sprawy,z czego obydwie nie tylko przebiegły sprawnie, szybko, ale przede wszystkim na moją korzyść. Może inni nie wygrali, stąd taki zawód? Wcześniej miałam już doświadczenie z adwokatami, ale Pan Mecenas Komorowski to klasa sama w sobie. Co więcej, jest bezkonkurencyjny, natomiast prowadzone przez niego sprawy warte każdych pieniędzy. Polecam z czystym sumieniem.

 30. Do Pana Mecenasa Marcina Komorowskiego z kancelarii Acta Vera trafiłam z absolutnie zadowolonego polecenia, ponieważ bardzo skutecznie pomógł jednej ze znajomych osób w sprawach związanych ze spadkiem. Ja miałam inny problem.
  Pan Mecenas pomógł mi w sprawie rozwodowej, która zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Miałam bardzo skomplikowaną sytuację w związku z rozwodem, w grę wchodził podział majątku, opieki nad dzieckiem. Pan mecenas zajął się moją sprawą kompleksowo, ze zrozumieniem i cierpliwością oraz doprowadził do pozytywnego finału. To bardzo ważne, aby w tak krytycznej chwili w życiu zdać się na kogoś kompetentnego i doświadczonego, jak było w moim przypadku. Polecam tego adwokata.

 31. Pan adwokat sprawnie prowadził mój rozwód i jestem bardzo zadowolony. Sprawa była skomplikowana, ale wszystko dobrze się skończyło – i przede wszystkim dość szybko. Z tego, co słyszałem od znajomych, takie sprawy czasem ciągną się latami. Był rozwód z winy mojej żony i nie dostała żadnych alimentów. Do tego poleciłem mecenasa mojej znajomej i jej też wygrał sprawę, była wina jej męża. Chyba wszystko jedno kogo Pan Marcin reprezentuje, czy faceta, czy kobietę i tak jest skuteczny 🙂

 32. To, co wyróżnia mecenasa Komorowskiego, to absolutnie pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Podejście jest niesamowite i bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku takich spraw, jak moja. Ja zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Adwokata, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa Komorowskieg sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca.

 33. Jako „świeża” rozwódka mogę ocenić pracę pana Mecenasa Komorowskiego jako wzorową. To naprawdę znakomity człowiek, który pracuje ze świetnymi, młodymi ludźmi. Wszyscy są zaangażowani w sprawę, przeprowadzają całośc bardzo rzetelnie. Byłam na bieżąco informowana o wszystkim, absolutnie wszystkim, co się dzieje. Skuteczna i fachowa pomoc to to, na czym mi najbardziej zależało. Jestem pozytywnie zaskoczona przebiegiem relacji z panem Mecenasem, jego skrupulatności i dochodzeniu do prawdy. Polecam!

 34. W 1000% polecam tego Pana mecenasa. To człowiek, który wyciągnął mnie z nielada rodzinnych kłopotów. Sprawa okazała się wygrana mimo skomplikowanego charakteru. A wielu innych prawników tylko rozkłało ręce wobec mojego problemu! Tutaj było zupełnie inaczej! Od samego początku klasa podejście, dużo rozmów. Podoba mi się ludzkie podejście do przedstawionego problemu i zaangażowanie mecenasa Komorowskiego. Ponadto dobry kontakt nawet po godzinach urzędowania – nie zostawia człowieka na lodzie, jak potrafią niektórzy.

 35. Pan Mecenas Komorowski Marcin z Kancelarii Acta Vera prowadził moją ostatnią sprawę o rozwód. Przede wszystkim to rzetelny, spokojny człowiek. Poświecił mi dużo czasu i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, przedstawiając najkorzystniejsze dla mnie rozwiązanie. Zawsze znalazł czas na rozmowę telefoniczną czy spotkanie w kancelarii. Bez problemu odpowiadał na wszelkie pytania. Dodatkowo na wszystkich rozprawach stawiał się w pełni osobiście. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do tak dobrego specjalisty.

 36. Współpraca z Mecenasem Marcinem Komorowskim to czysta przyjemność. Nasze rozmowy i spotkania odbywały się na najwyższym poziomie, zarówno tak pod kątem merytorycznym, jak i personalnym. Zaangażowanie pana adwokata w naszą sprawę było bardzo duże, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Przede wszystkim za pomocą i ogrom wsparcia, z jakim się spotkaliśmy. W szczególności w zakresie ustaleń, prowadzenia dokumentacji, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej. To właściwy człowiek w przypadku wszelkich spraw sądowych. Naprawdę szczerze polecam Pana Mecenasa Komorowskiego każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawnym.

 37. Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały, co było dla mnie naprawdę istotne. Pan Mecenas Komorowski prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była strukturalnie przejrzyście. Tutaj istotne było, żeby uwzględnić wszystkie ważne dla nas aspektów, np. pomoc w mediacji przedprocesowej. Jednak nie mogliśmy narzekać! Grzechem byłoby powiedzieć, że Pan Mecenas w czymkolwiek nas zawiódł! Wręcz przeciwnie. Na każdym kroku wyczuwalne było pełne zaangażowanie Pana Mecenasa w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do sprawy mieliśmy doskonały kontakt z Panem Mecenasem, zarówno e-mailowy oraz telefoniczny. Nawet terminy spotkań osobistych dopasowywane były do naszych ograniczonych możliwości czasowych. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były doskonałe i niezwykle skuteczne, a także w pełni doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię Prawną.

 38. Mecenas Komorowski to niezwykle kompetentny, młody i sprawdzony człowiek. Znakomicie radzi sobie na salach sądowych, do tego zawsze służy poradą. Polecam go absolutnie każdemu, kto potrzebuje usług prawnika. Spokój ducha to najważniejsze, co mogło mnie spotkać. A zapewnił mi to właśnie pan Mecenas. Polecam go serdecznie. Od razu powiedział, co jest potrzebne!

 39. Z alimentami i „mężami”, którzy mają je płacić bywa bardzo różnie. Z moim było niestety… mało kolorowo. Przez cały czas próbował się tłumaczyć, jak to jemu jest ciężko w życiu, jak mało zarabia, że ma tylko małe mieszkanko, że żyje tak a nie inaczej. Wtedy przyjaciółka poleciła mi mecenasa Komorowskiego. Razem ze swoimi aplikantami i innymi pomocnikami świetnie sprawdził się w pracy! Trafiliśmy do sądu, sprawa wygrana, ja mam alimenty na siebie i dzieci. Dziękuję za wsparcie.

 40. Sprawy prowadzone przez kancelarię są praktycznie zawsze wygrane. Przede wszystkim jednak to dobrze wydane pieniądze. Zawsze chętnie dzielą się wiedzą, sprawdzają wszystko od A do Z. Co więcej, w kancelarii pracują młodzi ludzie, bardzo otwarci na wszelkie nowinki i w ogóle. Naprawdę znakomite miejsce. Wiedzą, jak sensownie pomóc klientowi. Dlatego, jeśli kiedyś będę jeszcze potrzebować – z pewnością skorzystam.

 41. Uprzejmy, kontaktowy i bardzo rzeczowy człowiek. Na rozprawach pojawiał się osobiście, zawsze odbierał telefon. Powoływał świadków, odnosił się do naszej trudnej sytuacji materialnej. Wiedząc, że nie jest nam lekko – zawsze był skłonny pomóc. Przede wszystkim jednak uratował naszą rodzinę przed eksmisją. Nie sądziliśmy, że uda nam się trafić na tak praworządnego prawnika.

  1. Zazdroszczę wszystkim, którzy w pełni skorzystali z pomocy adwokata Komorowskiego bo ja nie miałam tego szczęścia! Czytałam o nim super opinie i same pochwały i dlatego zdecydowałam się na jego pomoc. Moją sprawę, którą uznał za „prostą i mającą szybko się skończyć”, po prostu zlekceważył! Ku mojemu zdziwieniu przekazał prowadzenie sprawy niedoświadczonemu aplikantowi. Nawet w sądzie mnie nie reprezentował, bo zapewne uznał, że sprawa była na tyle banalna, że szkoda jego czasu. Efekt był taki, że „prosta sprawa o eksmisję” ciągnęła się ponad dwa lata i była bardzo kosztowna. No i zakończyła się totalną klęską dla mnie (notabene zakończona moim załamaniem nerwowym). Ktoś może pomyśleć, że tak piszę bo przegrałam w sądzie i teraz chcę mecenasa Komorowskiego przedstawić w złym świetle. Nic bardziej mylnego. Piszę jak było. Moją sprawę prowadził sympatyczny ale niedoświadczony, bardzo zabiegany i zapracowany aplikant, który zrobił tyle na ile go było stać. Ale ja myślałam, że zlecając swoją najważniejszą w moim życiu sprawę uznanemu mecenasowi, zostanę poważnie przez niego potraktowana. Reasumując – z przykrością to piszę, ale nie polecam usług kancelarii Acta Vera prowadzoną przez mecenasa Komorowskiego.

 42. Pan Mecenas jest naprawdę świetnym człowiekiem i był znakomity w sądzie w trakcie moje rozprawy! Powoływał świadków z całą pewnością, wnosił dowody, o których ja bym nawet nie pomyślała. Dodatkowo osoby, które z nim współpracują są świetnie zorientowane na cel, wiedza jak się zachowywać i jak wyciągać odpowiednie informacje. Jego doświadczenie zawodowe i kultura osobista jest wzorowa. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z okazanej mi pomocy i wsparcia. Bez pana Mecenasa pewnie w życiu bym sobie nie poradziła sama. Dziękuję!

 43. Jestem bardzo zadowolona z mecenasa Komorowskiego i całej współpracy z Acta Verą. Nie ma co ukrywać, ale są to ludzie z klasą, odpowiedzialni za powierzone im zadanie, tacy, którzy naprawdę chcą współpracować i działać. I tacy, którzy chcą pomóc. Wielu prawników, z którymi do tej pory miałam do czynienia nie było tak otwartych i skorych do pomocy,a tutaj? Otrzymałam wszystko, na czym mi zależało podczas sprawy rozwodowej. Bardzo dziękuję!

 44. Nie wiem skąd te wszystkie złe opinie. Naprawdę. Ja za to jestem bardzo zadowolona z pomocy. Nigdy nie podejrzewałam, że będę musiała skorzystać z pomocy prawnika. A tu okazało się, że niestety potrzebowałam pomocy. I to nie byle jakiej. Tym bardziej, że sprawa dotyczyła spadku, bliskich mi osób i niestety, nie okazała się być najprzyjemniejsza. Nie sądziłam, że sprawa spadkowa zamiast szybkiego rozwiązania będzie ciągnąć się długo. Gdy druga strona wyciągnęła ciężkie działa w postaci adwokata, nie pozostało mi nic innego jak również skorzystać z takich usług. Całe szczęście trafiłam do mecenasa Marcina Komorowskiego z Acta Very. To złoty człowiek, który w pełni mi pomógl Otrzymałam wsparcie, którego potrzebowałam. Sprawa zakończyła się znacznie szybciej niż podejrzewałam, do tego z efektem na jaki liczyłam. Mecenas wypracował dla nas takie rozwiązanie, które było najbardziej korzystne. Współpraca od początku do końca była na najwyższym poziomie! Polecam z głębi serca, każdej osobie, która potrzebuje pomocy.

 45. Dwukrotnie korzystałam z pomocy kancelarii i za każdym razem dostałam pełne wsparcie, bardzo szybko i na klarownych zasadach.. Okoliczności spraw nie należały do najmilszych, tym bardziej jestem wdzięczna pracownikom kancelarii za bardzo ciepłe przyjęcie, cierpliwość i rzecz jasna skuteczność.

 46. Współpraca na poziomie, od początku do końca. Zaangażowanie, pilnowanie terminów, doprowadzanie spraw do końca. Dzieki pomocy Kancelarii udało mi się znacząco zwiększyć alimenty na dwójkę dzieci

 47. Warto z nimi współpracować, zwłaszcza wtedy gdy staramy się o wypłatę odszkodowania. Samodzielna walka ze sprawcą wypadku kompletnie mija się z celem

 48. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona usługami kancelarii Acta Vera. pan Marcin jest osobą, którą można z czystym sumieniem polecić. Bardzo szybko i sprawnie doprowadził do zakończenia sprawy rozwodowej. Jego działania są skuteczne i szybkie co pozytywnie wpłynęło na zakończenie sprawy. Jeszcze raz bardzo polecam

 49. Konkretna pomoc w sprawie niesłusznego oskarżenia o kradzież i pobicie. Zachowanie prawnika który mnie reprezentował naprawdę na poziomie. Polecam do takich trudnych spraw

 50. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Specjaliści od trudnych rozwodów, alimentów, ustalania prawa do opieki nad dzieckiem. Moją sprawę prowadził miły, doświadczony i dobrze obeznany w przepisach adwokat – dzięki niemu rozwód odbył się w miarę „bezboleśnie”

 51. Ogólnie ze współpracy jestem zadowolony. Kancelaria zajmowała się moją sprawą rozwodową. Pierwsze wrażenie pozytywne, omówienie szczegółów, przedstawienie dokumentów, wyjaśnienie kwestii problemowych. Sprawa od początku do końca prowadzona w sposób rzetelny, uzyskane warunki do opieki nad dzieckiem uważam za więcej niż zadowalające. Polecam Kancelarię do takich spraw

 52. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że jeżeli ktoś wykonuje dobrą robotę to trafiają się właśnie osoby, które chcą zaszkodzić. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi świadczone przez Pana Marcina Komorowskiego. Z Panem Marcinem współpracuje już jakiś czas (ponad 2 lata) i nigdy mnie nie zawiódł. Stosunek ceny do jakości jest na bardzo dobrym poziomie – niejednokrotnie rozmawiałem na tematy związane z moją sprawą z aplikantem i był on bardzo dobrze przygotowany do rozmowy + wszelkie pisma, które miały być przygotowane były złożone w terminie. Na każdej ze spraw Pan Marcin stawiał się osobiście co bardzo pozytywnie wpłynęło na przebieg rozpraw i korzystny dla nas wynik. Najlepszym dowodem na wysoki poziom świadczonych usług będzie rozmowa i umówienie się na spotkanie. Serdecznie polecam

 53. Chcę polecić tę kancelarię jako sprawdzoną w sprawie z zakresu prawa cywilnego. Wszystko przebiegło sprawnie od pierwszego spotkania. Wiedziałem też jak wygląda współpraca, kto się będzie mną zajmował, na jakich zasadach i w ramach jakiego wynagrodzenia. De facto cieszę się z szybkiego i niemalże bezproblemowego rozwiązania dużych problemów osobistych.

 54. Niedawno zmieniłem adwokata w sprawie rozwodowej i na tą chwilę wygląda na to że z tą kancelarią zostanę na dłużej. Podejście do klienta i profesjonalizm – max gwiazdek. Skuteczność – niestety jeszcze nie wiem 🙂

 55. Bardzo konkretne podejście do klienta, sprawy i warunków współpracy.
  Nie miałem żadnej wiedzy ani pojęcia jak w ogóle zabrać się za sprawę podziału majątku w skonfliktowanej rodzinie. Zostałem poprowadzony praktycznie za rękę. Finał satysfakcjonujący. Mogę polecić kancelarię i miłe panie które mi pomagały w tego typu problemach.

 56. Polecam kancelarię Acta Vera do pomocy przy sprawach rodzinnych (sprawie rozwodowej, alimentach). Bardzo trudna sytuacja i ciężka również emocjonalnie sprawa, a dzięki osobom z kancelarii poprowadzona w miarę bezboleśnie.
  Korzystałem z konsultacji podczas której podjąłem decyzję, aby powierzyć pełnomocnictwo mecenasowi. Dzięki temu każdy etap postępowania był na bieżąco pod kontrolą i opieką kogoś kompetentnego, a ja miałem potrzebne informacje i względne poczucie bezpieczeństwa, za co dziękuję.

 57. Z czystym sercem nie polecam tej kancelarii. Mama miała nieprzyjemność współpracować z Panem Komorowskim przez niemalże rok, bo niestety uwierzyła pozycjonowaniu strony, a nie opiniom. Mecenas przez rok rozmawiał z mamą tylko raz, reszta czasu to ciężkie rozmowy z jego wieloma aplikantami, którzy byli kompletnie niedoinformowani, a co za tym idzie nieprzygotowani do sprawy. Ceny za usługi niemożliwie zawyżone, poprzez błędy aplikanta płaci się kilka razy za tą samą usługę. Brak konkretnych planów i propozycji, brak kontaktu z własnej inicjatywy. Wszelka inicjatywa wypływała wyłącznie z naszej strony, a aplikanci zajmowali czas telefoniczny paplaniną, która kosztowała nas sporo, a nie przyniosła żadnych efektów. Chciałabym również zwrócić uwagę na wysokie oceny na Google, są one fałszywe… Wykfalifikowana Pani adwokat powiedziała, że za takie usługi i ceny można jedynie wytoczyć sprawę karną, z czego zrezygnujemy bo mamy dosyć nerwów. Absolutnie nie polecam Actavera, to ludzie dla których liczą się tylko i wyłącznie pieniądze.

  1. Niestety wszystko co zostało przez Panią Milę napisane jest prawdą! Potwierdzam w stu procentach! Dokładnie mam to samo! Jestem bardzo rozczarowana Panem Mecenasem i jego aplikantami (a oni głównie zajmują się moją sprawą). Miałam duże nadzieje na szybkie załatwienie sprawy (tak wynikało z rozmowy z Panem Mecenasem), ale niestety idzie jak „po grudzie”. Opłaty bardzo wysokie!!! Gdybym wiedziała, że to aplikanci będą zajmować się moją sprawą nie zgodziłabym się na to. Zazdroszczę wszystkim, którzy z takim zachwytem piszą o współpracy z Kancelarią Acta Vera!

 58. Acta Vera Marcin Komorowski najgorsza kancelaria jaką spotkałem w swoim życiu ,a już na tym świecie żyje długo . Pan mecenas nie ma na nic czasu ma za to dużo aplikantów którzy wykonują prace mało starannie ,a stawki jakby prowadził sprawę adwokat z długim stażem . Jednym słowem koszmar !!! Wszystkie sprawy jakie mu zleciła nasza firma albo przegrał albo niedotrzymał terminów !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji