Lista adwokatów

Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski

4.5
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski
Adres:
Wielkopolskie Poznań Niedziałkowskiego 28, Wielkopolskie, Polska 61-578

20 komentarzy do “Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski”

 1. Pan Mecenas jest naprawdę świetnym człowiekiem i był znakomity w sądzie w trakcie moje rozprawy! Powoływał świadków z całą pewnością, wnosił dowody, o których ja bym nawet nie pomyślała. Dodatkowo osoby, które z nim współpracują są świetnie zorientowane na cel, wiedza jak się zachowywać i jak wyciągać odpowiednie informacje. Jego doświadczenie zawodowe i kultura osobista jest wzorowa. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z okazanej mi pomocy i wsparcia. Bez pana Mecenasa pewnie w życiu bym sobie nie poradziła sama. Dziękuję!

 2. Jestem bardzo zadowolona z mecenasa Komorowskiego i całej współpracy z Acta Verą. Nie ma co ukrywać, ale są to ludzie z klasą, odpowiedzialni za powierzone im zadanie, tacy, którzy naprawdę chcą współpracować i działać. I tacy, którzy chcą pomóc. Wielu prawników, z którymi do tej pory miałam do czynienia nie było tak otwartych i skorych do pomocy,a tutaj? Otrzymałam wszystko, na czym mi zależało podczas sprawy rozwodowej. Bardzo dziękuję!

 3. Nie wiem skąd te wszystkie złe opinie. Naprawdę. Ja za to jestem bardzo zadowolona z pomocy. Nigdy nie podejrzewałam, że będę musiała skorzystać z pomocy prawnika. A tu okazało się, że niestety potrzebowałam pomocy. I to nie byle jakiej. Tym bardziej, że sprawa dotyczyła spadku, bliskich mi osób i niestety, nie okazała się być najprzyjemniejsza. Nie sądziłam, że sprawa spadkowa zamiast szybkiego rozwiązania będzie ciągnąć się długo. Gdy druga strona wyciągnęła ciężkie działa w postaci adwokata, nie pozostało mi nic innego jak również skorzystać z takich usług. Całe szczęście trafiłam do mecenasa Marcina Komorowskiego z Acta Very. To złoty człowiek, który w pełni mi pomógl Otrzymałam wsparcie, którego potrzebowałam. Sprawa zakończyła się znacznie szybciej niż podejrzewałam, do tego z efektem na jaki liczyłam. Mecenas wypracował dla nas takie rozwiązanie, które było najbardziej korzystne. Współpraca od początku do końca była na najwyższym poziomie! Polecam z głębi serca, każdej osobie, która potrzebuje pomocy.

 4. Dwukrotnie korzystałam z pomocy kancelarii i za każdym razem dostałam pełne wsparcie, bardzo szybko i na klarownych zasadach.. Okoliczności spraw nie należały do najmilszych, tym bardziej jestem wdzięczna pracownikom kancelarii za bardzo ciepłe przyjęcie, cierpliwość i rzecz jasna skuteczność.

 5. Współpraca na poziomie, od początku do końca. Zaangażowanie, pilnowanie terminów, doprowadzanie spraw do końca. Dzieki pomocy Kancelarii udało mi się znacząco zwiększyć alimenty na dwójkę dzieci

 6. Warto z nimi współpracować, zwłaszcza wtedy gdy staramy się o wypłatę odszkodowania. Samodzielna walka ze sprawcą wypadku kompletnie mija się z celem

 7. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona usługami kancelarii Acta Vera. pan Marcin jest osobą, którą można z czystym sumieniem polecić. Bardzo szybko i sprawnie doprowadził do zakończenia sprawy rozwodowej. Jego działania są skuteczne i szybkie co pozytywnie wpłynęło na zakończenie sprawy. Jeszcze raz bardzo polecam

 8. Konkretna pomoc w sprawie niesłusznego oskarżenia o kradzież i pobicie. Zachowanie prawnika który mnie reprezentował naprawdę na poziomie. Polecam do takich trudnych spraw

 9. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Specjaliści od trudnych rozwodów, alimentów, ustalania prawa do opieki nad dzieckiem. Moją sprawę prowadził miły, doświadczony i dobrze obeznany w przepisach adwokat – dzięki niemu rozwód odbył się w miarę „bezboleśnie”

 10. Ogólnie ze współpracy jestem zadowolony. Kancelaria zajmowała się moją sprawą rozwodową. Pierwsze wrażenie pozytywne, omówienie szczegółów, przedstawienie dokumentów, wyjaśnienie kwestii problemowych. Sprawa od początku do końca prowadzona w sposób rzetelny, uzyskane warunki do opieki nad dzieckiem uważam za więcej niż zadowalające. Polecam Kancelarię do takich spraw

 11. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że jeżeli ktoś wykonuje dobrą robotę to trafiają się właśnie osoby, które chcą zaszkodzić. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi świadczone przez Pana Marcina Komorowskiego. Z Panem Marcinem współpracuje już jakiś czas (ponad 2 lata) i nigdy mnie nie zawiódł. Stosunek ceny do jakości jest na bardzo dobrym poziomie – niejednokrotnie rozmawiałem na tematy związane z moją sprawą z aplikantem i był on bardzo dobrze przygotowany do rozmowy + wszelkie pisma, które miały być przygotowane były złożone w terminie. Na każdej ze spraw Pan Marcin stawiał się osobiście co bardzo pozytywnie wpłynęło na przebieg rozpraw i korzystny dla nas wynik. Najlepszym dowodem na wysoki poziom świadczonych usług będzie rozmowa i umówienie się na spotkanie. Serdecznie polecam

 12. Chcę polecić tę kancelarię jako sprawdzoną w sprawie z zakresu prawa cywilnego. Wszystko przebiegło sprawnie od pierwszego spotkania. Wiedziałem też jak wygląda współpraca, kto się będzie mną zajmował, na jakich zasadach i w ramach jakiego wynagrodzenia. De facto cieszę się z szybkiego i niemalże bezproblemowego rozwiązania dużych problemów osobistych.

 13. Niedawno zmieniłem adwokata w sprawie rozwodowej i na tą chwilę wygląda na to że z tą kancelarią zostanę na dłużej. Podejście do klienta i profesjonalizm – max gwiazdek. Skuteczność – niestety jeszcze nie wiem 🙂

 14. Bardzo konkretne podejście do klienta, sprawy i warunków współpracy.
  Nie miałem żadnej wiedzy ani pojęcia jak w ogóle zabrać się za sprawę podziału majątku w skonfliktowanej rodzinie. Zostałem poprowadzony praktycznie za rękę. Finał satysfakcjonujący. Mogę polecić kancelarię i miłe panie które mi pomagały w tego typu problemach.

 15. Polecam kancelarię Acta Vera do pomocy przy sprawach rodzinnych (sprawie rozwodowej, alimentach). Bardzo trudna sytuacja i ciężka również emocjonalnie sprawa, a dzięki osobom z kancelarii poprowadzona w miarę bezboleśnie.
  Korzystałem z konsultacji podczas której podjąłem decyzję, aby powierzyć pełnomocnictwo mecenasowi. Dzięki temu każdy etap postępowania był na bieżąco pod kontrolą i opieką kogoś kompetentnego, a ja miałem potrzebne informacje i względne poczucie bezpieczeństwa, za co dziękuję.

 16. Z czystym sercem nie polecam tej kancelarii. Mama miała nieprzyjemność współpracować z Panem Komorowskim przez niemalże rok, bo niestety uwierzyła pozycjonowaniu strony, a nie opiniom. Mecenas przez rok rozmawiał z mamą tylko raz, reszta czasu to ciężkie rozmowy z jego wieloma aplikantami, którzy byli kompletnie niedoinformowani, a co za tym idzie nieprzygotowani do sprawy. Ceny za usługi niemożliwie zawyżone, poprzez błędy aplikanta płaci się kilka razy za tą samą usługę. Brak konkretnych planów i propozycji, brak kontaktu z własnej inicjatywy. Wszelka inicjatywa wypływała wyłącznie z naszej strony, a aplikanci zajmowali czas telefoniczny paplaniną, która kosztowała nas sporo, a nie przyniosła żadnych efektów. Chciałabym również zwrócić uwagę na wysokie oceny na Google, są one fałszywe… Wykfalifikowana Pani adwokat powiedziała, że za takie usługi i ceny można jedynie wytoczyć sprawę karną, z czego zrezygnujemy bo mamy dosyć nerwów. Absolutnie nie polecam Actavera, to ludzie dla których liczą się tylko i wyłącznie pieniądze.

  1. Niestety wszystko co zostało przez Panią Milę napisane jest prawdą! Potwierdzam w stu procentach! Dokładnie mam to samo! Jestem bardzo rozczarowana Panem Mecenasem i jego aplikantami (a oni głównie zajmują się moją sprawą). Miałam duże nadzieje na szybkie załatwienie sprawy (tak wynikało z rozmowy z Panem Mecenasem), ale niestety idzie jak „po grudzie”. Opłaty bardzo wysokie!!! Gdybym wiedziała, że to aplikanci będą zajmować się moją sprawą nie zgodziłabym się na to. Zazdroszczę wszystkim, którzy z takim zachwytem piszą o współpracy z Kancelarią Acta Vera!

 17. Acta Vera Marcin Komorowski najgorsza kancelaria jaką spotkałem w swoim życiu ,a już na tym świecie żyje długo . Pan mecenas nie ma na nic czasu ma za to dużo aplikantów którzy wykonują prace mało starannie ,a stawki jakby prowadził sprawę adwokat z długim stażem . Jednym słowem koszmar !!! Wszystkie sprawy jakie mu zleciła nasza firma albo przegrał albo niedotrzymał terminów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Wizytówki i opinie o adwokatach