Lista adwokatów

Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka

5.0
 1. Poznań
 2. » Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka
Adres:
ul. Mokra 3, Poznań 61-766
One thought on “Krzysztoforska Grażyna Kancelaria Adwokacka”
 1. Gorąco polecam Panią Mecenas Grażynę Krzysztoforską, ponieważ jest ona niekwestionowaną specjalistką w dziedzinie prawa rodzinnego zwłaszcza w trudnych rozwodach z współmałżonkami – psychopatami, narcyzami i temu podobnymi zaburzonymi osobami, które idą w procesie, po „trupach” nawet kosztem zdrowia psychicznego własnych dzieci, alienując je od drugiego rodzica, manipulując nimi i otoczeniem, żeby tylko osiągnąć swoje chore cele.
  W moim przypadku „piekło” 5-cio letniego rozwodu z narcystyczną żoną zakończyło się powierzeniem mi opieki nad małoletnimi dziećmi, przyznaniem godziwych alimentów, oraz narzucenia ram psychopatce, które musi respektować, które pozwalają, mi i dzieciom, normalnie i szczęśliwie żyć.
  Na domiar tego niewątpliwego sukcesu należy podkreślić fakt, że w/w rozstrzygnięcie było osiągnięte mimo fałszywego oskarżenia oraz skazania o znęcanie w innym – sfabrykowanym przez żonę i skorumpowanym, procesie karnym. To wszystko jest zasługa Pani Mecenas Krzysztoforskiej, za co jej z całego serca dziękuję, ponieważ pomogła uratować dzieci przed tragedią i przerwać piekło mojego 18-letniego związku z narcystyczną psychopatką. Odzyskałem godność, wolność, nadzieję na lepsze życie, wiarę w sprawiedliwość na tym padole.
  Pani Mecenas Krzysztoforska zawsze odbiera telefony bez względu na porę lub oddzwania natychmiast. Jest prawnikiem działającym z powołania, całkowicie oddana i na 100% zaangażowana w sprawę. Nigdy nie spóźniła się z żadnym terminem, nie zaniedbała toku postępowania i prowadziła sprawę konsekwentnie obranym torem. Wchodząc w współpracę z Panią Mecenas Krzysztoforską należy całkowicie zaufać jej fachowości i postępować zgodnie z zaleceniami ponieważ, każde odstępstwo wiąże się z negatywnymi konsekwencjami dla dobra dzieci i sprawy.
  Ma swój styl, do którego należy się przyzwyczaić i nie buntować się 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji