Latest Post

Lista adwokatów

Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk

4.3
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk
Adres:
Warszawa, Poland, Rudnickiego 3a/75, Mazowieckie, Polska 01-858
Opis:

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych. W szczególności polecamy nasze usługi w następujących obszarach:

 

 • Prawo cywilne

doradztwo i reprezentacja w postępowaniach sądowych o zapłatę, o odszkodowanie, o ochronę dóbr osobistych,

dochodzenie należności i reprezentacja strony w postępowaniu egzekucyjnym;

bieżące doradztwo z zakresu prawa cywilnego,

 • Prawo karne

obrona interesów i praw oskarżonych oraz pokrzywdzonych na każdym etapie postępowania karnego i karnoskarbowego, w tym reprezentacja w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądami powszechnymi,

 • Prawo gospodarcze

sporządzanie i analiza umów oraz innych dokumentów prawnych,

 • Prawo spadkowe

doradztwo i reprezentacja w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku,

umowny i sądowy dział spadku,

 • Prawo administracyjne

reprezentowanie przez organami administracji publicznej, doradztwo prawne na etapie postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego oraz sporządzanie i opiniowanie orzeczeń i decyzji organów administracji publicznej,

 • Nieruchomości i prawo budowlane

doradztwo prawne w w zakresie nabywania i sprzedaży nieruchomości,

sporządzanie i analiza umów dotyczących nieruchomości (np. umów najmu),

 • Prawo rodzinne

doradztwo i reprezentacja w sprawach o rozwód i separację, alimenty, sprawowanie władzy rodzicielskiej, podział majątku, unieważnienie małżeństwa,

 • Prawo pracy

reprezentowanie w sporach sądowych dotyczących stosunków pracy i interesów pracownika oraz doradztwo w zakresie prawa pracy,

przygotowywanie i analiza indywidualnych umów o pracę, kontraktów menedżerskich, umów o zakazie konkurencji,

24 thoughts on “Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk”
 1. Pan Mecenas prowadził sprawę bardzo profesjonalnie. Dzięki jego podejściu do mojej sprawy byłem spokojny. Jest rzetelny. Na bieżąco mogłem być z nim w kontakcie.

 2. Fachowa obsługa, Pan Michał był obecny na każdej sprawie, zawsze merytorycznie przygotowany i zaangażowany, w każdej chwili pomocny. Kontakt telefoniczny bardzo dobry jeśli Pan Mecenas nie mógł odebrać to po chwili oddzwaniał. Moja sprawa była bardzo trudna i długa zawsze mogłam liczyć na pomoc i poradę . polecam w stu procentach. Jest to kancelaria, do której w razie potrzeby na pewno wrócę ponieważ jestem zadowolona z obsługi.

 3. Profesjonalista, zna się na rzeczy, szybko działa i nie jest drogi. Nowa generacja Adwokatów. Polecam.

 4. Potwierdzam dobre opinię. Bardzo kompetentny człowiek, bardzo pomocny. Prowadząc swoją sprawę o rozwód małżeństwa spotkałam się z trzema prawnikami, ale dopiero ten miał naprawdę pomysł na zakończenie procesu i wzbudził zaufanie. I całe szczęście, bo nie zawiodłam się. Polecam tego Pana każdemu.

 5. Moje kontakty z mec. Krawczykiem cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie oraz udzielanie rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej. Jestem bardzo zadowolona z usług prawnych.

 6. Ja również jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała Krawczyka. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze był gotowy doradzić (cenny był zwłaszcza stały kontakt telefoniczny), wyjaśniał wszystko i informował na bieżąco jak postępujemy w sprawie. Bardzo mi pomógł w dziale majątku z byłym mężem. Polecam serdecznie.

 7. Witam.

  Korzystam z usług Pana Mecenasa Krawczyka i jestem bardzo zadowolona. Pan Mecenas bardzo rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do prowadzonych spraw i jest zawsze do dyspozycji klienta.
  Polecam kancelarię Pana Mecenasa Krawczyka.

 8. Fajny czlowiek i specjalista. Polecam w kontekscie alimentow, podzialu, rozwodu. Pomaga i dba o klienta.

 9. Jest dobry. Ja jestem zadowolony. Sprawny konkretny. Dba o Klienta. Ja takie wrazenie odnioslem.

 10. Jestem mega zadowolona z jego pracy 🙂 Kontaktowy i dyspozycyjny człowiek. Jeżeli będzie taka potrzeba, na pewno wrócę!

 11. Pan Mecenas jest najlepszy! Dziękuję bardzo! Jak mi Pan pomogł to tylko ja wiem! Cudowni ludzie, którzy są dla nas a nie dla paragrafow! Dziękuję! Będę zawsze wdzięczna!

 12. Tez polecam. Mily dobry czlowiek, wzorowy adwokat. Sprawa dot. podzialu majatku – sprawdzil sie wzorcowo.

 13. Dziekuje Panu Michalowi Krawczykowi oraz Pani Aleksandrze Rychter za prowadzenie, ze szczesliwym zakonczeniem, mojej sprawy. Dziekuje za zaangazowanie, rzetelnosc i uczciwosc. Szczerze polecam te Kancelarie.

 14. Pan Michal jest bardzo dobry. Doceniam jego zaangazowanie i wklad czasu oraz uwagi. Madry i obeznany czlowiek, ktory mysli a nie czeka!!!

 15. Dobry fachowiec i bardzo miła i kompetentna osoba. Zleciłam mu prowadzenie moich spraw rodzinnych i nie żałuje. Polecam wszystkim !!! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji