Lista adwokatów

Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk

4.4
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk
Adres:
Warszawa, Poland, Rudnickiego 3a/75, Mazowieckie, Polska 01-858
Opis:

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych. W szczególności polecamy nasze usługi w następujących obszarach:

 

 • Prawo cywilne

doradztwo i reprezentacja w postępowaniach sądowych o zapłatę, o odszkodowanie, o ochronę dóbr osobistych,

dochodzenie należności i reprezentacja strony w postępowaniu egzekucyjnym;

bieżące doradztwo z zakresu prawa cywilnego,

 • Prawo karne

obrona interesów i praw oskarżonych oraz pokrzywdzonych na każdym etapie postępowania karnego i karnoskarbowego, w tym reprezentacja w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądami powszechnymi,

 • Prawo gospodarcze

sporządzanie i analiza umów oraz innych dokumentów prawnych,

 • Prawo spadkowe

doradztwo i reprezentacja w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku,

umowny i sądowy dział spadku,

 • Prawo administracyjne

reprezentowanie przez organami administracji publicznej, doradztwo prawne na etapie postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego oraz sporządzanie i opiniowanie orzeczeń i decyzji organów administracji publicznej,

 • Nieruchomości i prawo budowlane

doradztwo prawne w w zakresie nabywania i sprzedaży nieruchomości,

sporządzanie i analiza umów dotyczących nieruchomości (np. umów najmu),

 • Prawo rodzinne

doradztwo i reprezentacja w sprawach o rozwód i separację, alimenty, sprawowanie władzy rodzicielskiej, podział majątku, unieważnienie małżeństwa,

 • Prawo pracy

reprezentowanie w sporach sądowych dotyczących stosunków pracy i interesów pracownika oraz doradztwo w zakresie prawa pracy,

przygotowywanie i analiza indywidualnych umów o pracę, kontraktów menedżerskich, umów o zakazie konkurencji,

63 thoughts on “Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk”
 1. Polecam w sprawach rodzinnych – rozwód, a w moim przypadku kolejno podział majątku. Pan Michał świetnie sobie poradził z niełatwym przeciwnikiem. Uzyskał dla mnie świetne zasady dot. kontaktów i alimentów przy rozwodzie oraz wymarzony sposób podziału majątku. Mecenas niezwykle profesjonalny i stanowczy. Ceny usług nie były najniższe, ale zdecydowanie przełożyło się to na jakość pracy 🙂 Człowiek wart polecenia.

 2. Gorąco Polecam Pana Mecenasa albowiem jest wspaniałym fachowcem, a jego podejście do ludzi, zwłaszcza w trudnych i skomplikowanych momentach, jest nieprzecenione. Oczywiście muszę również wspomnieć o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, jakie posiada. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy prawnej, to nie zastanawiajcie się nad wyborem prawnika bo lepszego nie znajdziecie!

 3. Współpraca na wysokim poziomie. Pan Mecenas pozostaje w stałym kontakcie i informuje o sprawie na każdym jej etapie. Jako jedyny dotychczas wykazał się u mnie dużą własną inicjatywą i pomysłowością w rozwiązaniu sprawy. Bardzo wysoka kultura osobista Pana Michała i „normalne” ceny usług. Cała sprawa została ostatecznie zakończona wyrokiem zadowalającym i warto było wybrać Pana Mecenasa – sam z pewnością nie dałbym sobie rady.

 4. Bardzo kompetentny i rzeczowy mecenas. Na uwagę zasługuje nasz bezpośredni kontakt, rozmowy w przyjemnej atmosferze no i ludzkie podejście do moich problemów. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka, nie ocenia i jest mocno zaangażowany w sprawę. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa.

 5. Pełen profesjonalizm, jestem po świeżo przeprowadzonych konsultacjach i dzięki mecenasowi szybko rozwiązałem problem. Dziękuje jeszcze raz.

 6. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mecenasem. Pana Michała cechuje profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz nienaganna postawa wobec klienta z problemami.

 7. Świetna kancelaria i dobry kontakt z sekretariatem i samym mecenasem. Szybko złożony pozew i uruchomione rozmowy ugodowe. Widać zaangażowanie w prowadzonej sprawie.

 8. Polecam bardzo p. Michała. Prawdziwy profesjonalista z indywidualnym podejściem do klienta. Odpowiadał na każde moje pytanie, starał się podtrzymać na duchu i rozwiać wszelkie wątpliwości. Cała sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie.

 9. Świetna Kancelaria. Wszystko zostało wytłumaczone mi dokładnie i z cierpliwością. Polecam 🙂

 10. Profesjonalne podejście do klienta jak i do sprawy, wszystko fachowo załatwione. Jestem bardzo zadowoleni z wyboru Pana Mecenasa.

 11. Kompetentny, konkretny, ze „zdrowym” podejściem do klienta. Mecenas potrafi wysłuchać z uwagą, a następnie udzielić zrozumiałych dla laika porad i odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam

 12. Polecam Kancelarię prowadzona przez p. Krawczyka. Biuro do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Prowadzili moje sprawy „majątkowe”. Do każdej rozprawy mecenas był bardzo dobrze przygotowania, a wszelkie moje wątpliwości i niejasności były zawsze na bieżąco wyjaśniane.

 13. Polecam współpracę z Panem Mecenasem – doświadczenie i znajomość tematyki spraw rozwodowych i majątkowych doprowadziły do korzystnego rozstrzygnięcia mojej sprawy. To była dla mnie wielka ulga:)

 14. Bardzo dobry adwokat – posiada rozległą wiedzę z zakresu prawa rodzinnego (zwłaszcza dowodowego i kwestiach dot. dzieci), jest miły, rzeczowy i zaangażowany w prowadzone sprawy. Pomógł już kilkukrotnie mi osobiści oraz mojej siostrze. Polecam!

 15. Pan Michał prezentuje wysoki poziom wiedzy prawnej. Pełen profesjonalizm świadczonych usług, wysoka kultura osobista, sumienność i maksymalne zaangażowanie całego biura w prowadzoną sprawę. Oczywiście polecam Pana Mecenasa każdemu.

 16. Mecenas z dużym doświadczeniem na sali sądowej – to naprawdę widać 😉 Bardzo fachowa pomoc przy rozwodzie. Zdecydowanie polecam współpracę z jego kancelarią.

 17. Pan Mecenas kolejny raz udowodnił swoją rzetelność , skuteczność na sali sądowej oraz fachowe i trafne porady prawne. Polecam serdecznie wszystkim osobą ktorę potrzebują pomocy prawnej.

 18. Świetny fachowiec i po prostu dobry człowiek! Jestem bardzo zadowolona;) Zdecydowanie polecam.

 19. Pan Mecenas wykazał się doskonałą znajomością prawa spadkowego i w przemyślany sposób pomógł mi z problemem dot. zachowku w rodzinie. Był zaangażowany w sprawę i zareagował szybko i skutecznie. Polecam

 20. Super profesjonalna pomoc prawna. Dzięki podjętym za jego namową rozmowom ugodowym ora odpowiedniemu przygotowaniu do samego procesu, udało mi się szybko i bezboleśnie rozwieść. Polecam!

 21. Współpracuję z Panem Mecenasem Krawczykiem od kilku lat, prowadził moje sprawy rodzinne i cywilne. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jaką dla mnie wykonał. Dzięki jego fachowej reprezentacji mnie w sądzie, moje dotychczasowe sprawy zakończyły się sukcesem. Zasłużone 5 gwiazdek.

 22. Wielki Pozytyw! Mecenas Krawczyk to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Do spraw, jak i do klientów podchodzi z sercem oraz zaangażowaniem. Ma świetną wiedzę prawną, tłumaczy wszystko jasno i rzeczowo. Zawsze dokładny i skrupulatny. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Michała oraz całej kancelarii. Serdecznie polecam!!!

 23. Mecenas dokonał małego cudu w mojej sprawie o podział majątku. Polecam w sprawach rodzinnych. Rewelacja!!!!

 24. Skorzystałem i polecam. Pan Michał jest merytoryczny i rzeczowy. Udziela porady prawnej kierując się teorią i swoim doświadczeniem z praktyki. Nie patrzy na zegarek tylko stara się wyczerpać temat i naprawdę pomóc.

 25. Kancelaria o dobrym podejściu do klienta, która nie pobiera żadnych opłat wstępnych. W moim przypadku analiza sytuacji prawnej w kwestii zasiedzenia naszej posesji odbyła się zupełnie nieodpłatnie, mimo iż zająłem mecenasowi sporo czasu zadając wiele pytań, na które otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi. Należą im się podziękowania za zaoszczędzony czas i pieniądze.

 26. Polecam serdecznie kancelarie Pana Michała, rozwody to chyba jego chleb powszedni, na każde zadane pytanie szczegółowa i wyczerpująca odpowiedź. Bardzo OK!

 27. W oparciu o moją dotychczasową współpracę z Panem Michałem mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jest gwarantem pełnego profesjonalizmu i kompetentnego podejścia do kompleksowej obsługi prawnej. Zawsze mogłam liczyć na pomoc, wyjaśnienie oraz rzetelne informacje dotyczące sprawy . Polecam i dziękuję za pomoc.

 28. Kancelaria Adwokacka Michał Krawczyk to zaangażowanie i pełen profesjonalizm, zrozumienie problemu i poszukiwanie rozwiązań najbardziej satysfakcjonujących dla klienta. Gorąco polecam.

 29. Z pomocy kancelarii korzystałem kilka razy, za każdym razem pomoc była fachowa, bez zbędnych kosztów i długiego procesowania. Szybka i realistyczna ocena sytuacji – tak aby mieć pełną świadomość czasu niezbędnego do walki przed sądem. Polecam!

 30. Kancelaria Pana Mecenasa prowadziła moją sprawę rozwodową. Rozwód odbył się bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dziękuję i szczerze polecam!

 31. To nie jedyna Kancelaria odwiedzona przeze mnie w ostatnim czasie, ale zdecydowanie najlepsza. Polecam i dziękuję za udzieloną pomoc.

 32. Korzystałem z pomocy w sprawie spadkowej. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, pełna obsługa, nie musiałem martwić się o sciąganie dokumentów z urzędów, bo Kancelaria wszystkim się zajęła. Jeśli ktoś by potrzebował prawnika od spadków to na prawdę warto.

 33. Wszystkim, którzy poszukują dobrego adwokata od podziału majątku, zachęcam aby szukali pomocy w kancelarii adwokackiej Michała Krawczyka. Jest osobą słowną, uczciwą i mającą dużą wiedzę praktyczną. W prosty sposób przedstawia klientowi jego 'sytuację’, proponując konkretne podejście do problemu. Pełny profesjonalizm a z drugiej ludzkie podejście. Z całego serca POLECAM

 34. Bardzo dobra kancelaria. Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z mecenasem, pomoc w każdej sytuacji, stały i łatwy kontakt. Możecie być spokojni, że poprowadzą sprawę do końca z pełnym zaangażowaniem.

 35. Szczerze i z całego serca polecam Mecenasa Michała Krawczyka. Jego profesjonalizm, zaangażowanie a przede wszystkim spokój i opanowanie sprawiają, że od pierwszego spotkania jest się pewnym, że trafiło się pod dobry adres.

 36. Pan Mecenas prowadził sprawę bardzo profesjonalnie. Dzięki jego podejściu do mojej sprawy byłem spokojny. Jest rzetelny. Na bieżąco mogłem być z nim w kontakcie.

 37. Fachowa obsługa, Pan Michał był obecny na każdej sprawie, zawsze merytorycznie przygotowany i zaangażowany, w każdej chwili pomocny. Kontakt telefoniczny bardzo dobry jeśli Pan Mecenas nie mógł odebrać to po chwili oddzwaniał. Moja sprawa była bardzo trudna i długa zawsze mogłam liczyć na pomoc i poradę . polecam w stu procentach. Jest to kancelaria, do której w razie potrzeby na pewno wrócę ponieważ jestem zadowolona z obsługi.

 38. Profesjonalista, zna się na rzeczy, szybko działa i nie jest drogi. Nowa generacja Adwokatów. Polecam.

 39. Potwierdzam dobre opinię. Bardzo kompetentny człowiek, bardzo pomocny. Prowadząc swoją sprawę o rozwód małżeństwa spotkałam się z trzema prawnikami, ale dopiero ten miał naprawdę pomysł na zakończenie procesu i wzbudził zaufanie. I całe szczęście, bo nie zawiodłam się. Polecam tego Pana każdemu.

 40. Moje kontakty z mec. Krawczykiem cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie oraz udzielanie rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej. Jestem bardzo zadowolona z usług prawnych.

 41. Ja również jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała Krawczyka. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze był gotowy doradzić (cenny był zwłaszcza stały kontakt telefoniczny), wyjaśniał wszystko i informował na bieżąco jak postępujemy w sprawie. Bardzo mi pomógł w dziale majątku z byłym mężem. Polecam serdecznie.

 42. Witam.

  Korzystam z usług Pana Mecenasa Krawczyka i jestem bardzo zadowolona. Pan Mecenas bardzo rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do prowadzonych spraw i jest zawsze do dyspozycji klienta.
  Polecam kancelarię Pana Mecenasa Krawczyka.

 43. Fajny czlowiek i specjalista. Polecam w kontekscie alimentow, podzialu, rozwodu. Pomaga i dba o klienta.

 44. Jest dobry. Ja jestem zadowolony. Sprawny konkretny. Dba o Klienta. Ja takie wrazenie odnioslem.

 45. Jestem mega zadowolona z jego pracy 🙂 Kontaktowy i dyspozycyjny człowiek. Jeżeli będzie taka potrzeba, na pewno wrócę!

 46. Pan Mecenas jest najlepszy! Dziękuję bardzo! Jak mi Pan pomogł to tylko ja wiem! Cudowni ludzie, którzy są dla nas a nie dla paragrafow! Dziękuję! Będę zawsze wdzięczna!

 47. Tez polecam. Mily dobry czlowiek, wzorowy adwokat. Sprawa dot. podzialu majatku – sprawdzil sie wzorcowo.

 48. Dziekuje Panu Michalowi Krawczykowi oraz Pani Aleksandrze Rychter za prowadzenie, ze szczesliwym zakonczeniem, mojej sprawy. Dziekuje za zaangazowanie, rzetelnosc i uczciwosc. Szczerze polecam te Kancelarie.

 49. Pan Michal jest bardzo dobry. Doceniam jego zaangazowanie i wklad czasu oraz uwagi. Madry i obeznany czlowiek, ktory mysli a nie czeka!!!

 50. Dobry fachowiec i bardzo miła i kompetentna osoba. Zleciłam mu prowadzenie moich spraw rodzinnych i nie żałuje. Polecam wszystkim !!! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji