Lista adwokatów

Kancelaria Adwokacka adw. Paulina Pogoda-Cisło

4.3
 1. Gliwice
 2. » Kancelaria Adwokacka adw. Paulina Pogoda-Cisło
Adres:
Zwycięstwa 4, Gliwice 44-100
Opis:

Prowadzę własną kancelarię adwokacką od 2018 r. w Gliwicach, w miejscu dawnego Zespołu Adwokackiego Nr 2. Świadczę pomoc prawną osobom fizycznym - zajmuję się prawem rodzinnym, cywilnym i karnym, prawem umów. Wspieram mikroprzedsiębiorców oraz zapewniam obsługę przedsiębiorcom i osobom prawnym, w tym podmiotom i organizacjom z sektora NGO.

W mojej pracy liczy się człowiek. Pomagam w zawiłościach procedury toczących się postępowań sądowych, staram się optymalizować kwestie dotyczące natury istniejącego sporu lub problemu prawnego. Tym, co mnie wyróżnia, jest uwrażliwienie na potrzeby klienta, które pozwala mi na efektywne posługiwanie się przepisami prawa.

Dane kontaktowe
+48 692 191 592
5 thoughts on “Kancelaria Adwokacka adw. Paulina Pogoda-Cisło”
 1. Polecam współpracę z Panią Mecenas. Rzeczowo tłumaczy wszystkie zawiłości. Zaangażowana w sprawę i do tego bardzo życzliwa.

 2. Nie polecam, wręcz odradzam.
  W rozmowie telefonicznej umówiliśmy na wartość usługi. W pierwszej rozmowie twarzą w twarz okazało się, że usługa kosztuje co najmniej 1000 zł więcej. Zdesperowany zgodziłem się, ponieważ gonił mnie termin.
  Pani nie ma podstawowej wiedzy prawniczej oraz umiejętności łączenia faktów. O cokolwiek zapytałem, to Pani Mecenas musiała to sprawdzić, ponieważ nie widziała. Mało tego, jak już sprawdziła, to wprowadziła mnie kilka razy w błąd. Nie podpowiedziała mi żadnego pomysłu. Ogólne podejście: trzeba poczekać co zrobi Sąd. U innego prawnika dowiedziałem się, że można jednak zrobić kilka rzeczy przed rozprawą. Negocjacje prowadzone w moim imieniu pogorszyły moją sytuację i wydłużyły moją sprawę. Pani mecenas naraziła mnie swoimi pomysłami na kilka dodatkowych kosztów.
  Brak charakteru: po zadaniu jakiegoś trudnego pytania Pani Mecenas mieszała się i stresowala. Nie wiem co by się w Sądzie działo. Wykazałem Pani
  pani Mecenas kilka błędów wynikających z naszej korespondencji i się z tym nie zgadza i nie chcę zwrócić wpłaconych pieniedzy. Realnie złożyła dwa pisma do Sądu i to z błędami (co było podstawa mojej reklamacji usługi) i za to wzięła 1500 zl.
  Powiedziała mi, że to tyle kosztuje, bo ona się wiele lat w szkole uczyła zawodu.

 3. Pani Mecenas jest maksymalnie zaangażowana w prowadzoną sprawę! Potrafi odpowiedzieć w zrozumiały i rzeczowy sposób na wszelkie pytania i wątpliwości związane ze sprawą. Zdecydowanie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji