Lista adwokatów

Kancelaria Adwokacka Artur Glass-Brudziński

3.8
  Kancelaria Adwokacka Artur Glass-Brudziński
Adres:
Łucka 15/1001 01-031

15 komentarzy

 1. Andrzej pisze:

  Adwokat który jest ukierunkowany na zysk a nie na pomoc. Moja sprawa która miała być w 100% do wygrania skończyła się na pierwszej rozprawie z powodu przedawnienia. Koszt adwokata całkiem spory i koszty sądowe to moja strata przy zerowym zysku. Szczerze nie polecam tego Pana a więc i kancelarii którą firmuje swoim nazwiskiem.

  • Proszę o podanie nazwiska to będę mógł się ustosunkować do zarzutów, inaczej będę zmuszony zwrócić się do moderatora o wykreślenie opiniin i założyc sprawę karną o zniesławienie.

   • Spocony pisze:

    Jak widać Panu Arturowi nie starczyło mocy na doprowadzenie sprawy do końca. Brak info do moderatora i założonej sprawy karnej. To było do przewidzenia – Glass podobnie prowadzi powierzone mu sprawy.

 2. Ilona pisze:

  Bardzo polecam Kancelarie adwokacka Glass-Brudziński i Radcy Prawni ze względu na wysoki profesjonalizm działania, konkretne i rzetelne podejście do sprawy. Pan adwokat pomógł mi w sprawie rodzinnej. Otrzymałam najlepszą z możliwych pomoc. Korzystałam z polecenia teraz i ja będę polecać. Jeżeli sprawy rodzinne to to tylko Pan mecenas Artur Glass-Brudziński

 3. Maciej pisze:

  Jak najbardziej polecam! Pan Artur to specjalista w swojej dziedzinie i jego pomoc w moim przypadku była nieoceniona. Sprawa o podział majątku przebiegła pomyślnie. Profesjonalizm, pewność siebie, wysoki poziom usług -naprawde super. Swietna kancelaria. Polecam

 4. Ania pisze:

  Ceny koszmarnie wysokie, pan mecenas zgarnia pieniadze a sprawe przekazuje co chwile innemu stazyscie/aplikantowi.. sam traktuje wszystko po macoszemu…bardzo zaluje ze sprawe powierzylam komus kto jest wiekszym cwaniakiem niz profesjonalistą. Zdecydowanie odradzam.. zwlaszcza osobom ktore wydaja ostatnie pieniadze zeby sie ratowac.

  • Adwokat Glass pisze:

   Proszę o podanie nazwiska to będę mógł się ustosunkować do zarzutów, inaczej będę zmuszony zwrócić się do moderatora o wykreślenie opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji