FAQ

Dla zamieszczających opinie w serwisie

  1. Czy mogę napisać dowolną opinię o adwokacie ? Nie. Prosimy o ograniczanie się w wypowiedziach do własnych doświadczeń z adwokatem.
  2. Czy moje wpisy są anonimowe ? Nie. Do opinii zamieszczanej w serwisie dołączone są informacje dotyczące osoby i danych technicznych komputera osoby zamieszczającej daną opinię.
  3. Dlaczego tak wiele nieprzychylnych opinii o adwokatach w waszym serwisie ? Serwisy opinii z natury chętniej napełniane są opiniami ludzi którzy są z czegoś niezadowoleni. To główny powód większej ilości opinii nieprzychylnych wystawianych przez Klientów adwokatów. Nawet spora ilość nieprzychylnych opinii nie musi świadczyć o tym że dana kancelaria nie ma setek zadowolonych klientów.

Dla Kancelarii

  1. Czy za zamieszczanie wizytówki w waszym serwisie coś sie płaci ? NIe. Wszystkie wizytówki w naszym serwisie zamieszczane są bezpłatnie.
  2. Zobaczyłem w systemie dane mojej kancelarii ale są nieaktualne. Co zrobić aby je poprawić ? Prosimy o założenie konta w serwisie. Po potwierdzeniu konta prosimy o przesłanie maila z adresu mailowego, który figuruje w serwisie z prośbą o umożliwienie edycji wizytówki z podaniem konta i wizytówki która powinna być powiązana z danym kontem.
  3. W jaki sposób trafić na listę wyróżnionych ( aktywnych) adwokatów ? Prosimy o dostarczenie treści ( artykułów) wartościowych dla naszego portalu co spowoduje że traficie Państwo na tę listę.
  4. W jaki sposób są zbierane i umieszczane informacje na państwa stronie? Dane adwokatów dostępne są publicznie. Informacje o kancelariach do naszego serwisu wprowadzane są przez nas lub samego adwokata.
  5. Jak można usunąć dane z państwa bazy ? Prosimy o przesłanie nam informacji z adresu mailowego podanego w serwisie z żądaniem takiego usunięcia.
  6. Czy dane są weryfikowane przy wprowadzaniu i okresowo ? Dane o adwokatach wprowadzonych przez kancelarie każdorazowo przeglądane są pod kątem zawartości. Kolejny przegląd wizytówki dokonywany jest corocznie.

Ciekawe pytania zadane przez maila

Szanowni Państwo, w tamtym toku na końcu nasza kancelaria została dodana na Państwa stronę , niestety nie wiem z czego wynika niska ocena adwokata i zauważyłam , że problem chyba dotyczy wszystkich, ponieważ już z automatu przyjmujecie niskie oceny, z czego to wynika? Jeśli oceny są na 5 dlaczego Państwo zmieniacie na 3 czy też niżej i dopiero od tego momentu może wzrastać ocena adwokata.

Oceny wystawiane są przez osoby odwiedzające serwis. Nie ingerujemy w nie. Po założeniu konta w serwisie Adwokat może samodzielnie dokonywać resetu opinii co jakiś czas zmieniając wartość na początkową.

Dane kontaktowe serwisu

info maupa znanyadwokat.pl