Lista adwokatów

Wojciechowska Edyta. Kancelaria adwokacka

3.9
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Wojciechowska Edyta. Kancelaria adwokacka
Adres:
Wielkopolskie Poznań Woźna 14a lok. 3, Wielkopolskie, Polska 61-777
20 thoughts on “Wojciechowska Edyta. Kancelaria adwokacka”
 1. Świetna adwokatka, chyba jedna z najlepszych w Poznaniu w rozwodach. Sprawna, profesjonalna, jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Mecenas.

 2. Polecam panią adwokat. Prowadziła mi sprawę przeciwko biurze podróży za zła realizację imprezy turystycznej. Dostała z partnerem zwrot kosztów i zadośćuczynienie za zmarnowany urlop. Wysokiej klasy adwokat.

 3. polecam panią adwokat Edytę Wojciechowską Glińską. Wybroniła mnie z kłamstw mojej byłej o prześladowaniu i mobbingu. Bardzo dobra współpraca.

 4. Jestem bardzo zadowolony z pani adwokat Edyty Wojciechowskiej – Glińskiej. Przed chwilą usłyszałem wyrok w swoim rozwodzie i wygraliśmy wspólną winę stron, to dla mnie wielka rzecz bo o to walczyłem. Pani Edyta jest fantastycznym adwokatem i skuteczna! Paweł K.

 5. Świetna adwokatka, ratuje wiele kobiet w trudnej sytuacji. Do rozwodów podchodzi z rozmysłem wszystko potrafi przewidzieć, nie idzie na oślep. Warto jej zaufać.

 6. Polecam pania adwokat przeszliśmy razem przez sprawę z moim rodzeństwem o rozliczenia i zachowek że spadku po rodzicach, sprawa bardzo trudna ale jestem zadowolony z wyniku. Dobra praca Pani mecenas Edyty Wojciechowskiej Glińskiej

 7. Bardzo dobra adwokatka. Prowadziła mój rozwód i mogę szczerze polecić. Uratowala mnie od winy i alimentów na była żonę.

 8. Jako zadowolony klient chcę podzielić się swoją opinia o pani adwokat Edycie Wojciechowskiej Glińskiej. Prowadziła mi 2 sprawy o rozwód i następnie podział majątku, obie są już zakończone. Pani Edyta jest naprawdę bardzo skuteczna i nie rzuca słów na wiatr. Potrafi ocenić co jest realne a co może się nie udać. Lubię otwarte teksty i działanie a nie bajkopisarstwo więc mi to odpowiadało tym bardziej, że każda sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie . Polecam.

 9. Pani adwokat uratowała mnie przed zachłannością mojej aż wstyd napisać „siostry” w sprawie o zachowek. Byłam już tak zajechana psychicznie, ze chciałam zwyczajnie wszystko zakończyć, to było zbyt bolesne dla mnie. Wtedy mój syn skontaktował się z panią Edytą i wszystko jej opowiedziałam, zgodziła się poprowadzić sprawę, prędzej miałam radcę prawnego ale w ogóle się nie znał na tym. Jak tylko pani Edyta wzięła się za sprawę to wszystko poszło zupełnie inaczej i szybko. Zawarłam ugodę na realnych warunkach, a nie życzeniach „siostry” i mam już sprawę zakończoną. Pani adwokat była bardzo życzliwa, zawsze dla nas dostępna czułam się spokojnie. Polecam Panią Edytę.

 10. Bardzo polecam panią mecenas Edytę Wojciechowską Glińską , mnie właśnie co rozwiodła i jestem mega zadowolony I

 11. Świetna adwokatka, dzisiaj zakończyła mi rozwód z winy współmałżonka i alimenty dla mnie. Bardzo, bardzo polecam. Jest zaangażowana i waleczna.

 12. Pani adwokat Edyta Wojciechowska Glińska to bardzo dobra adwokatka od spraw rodzinnych. Prowadziła mi sprawę o piecze naprzemienna i udało się nam ja ustanowić, choć jestem „tylko” ojcem. Zna sie na tych sprawach i nie daje sobie pogrywać przez matki. Bardzo polecam. Paweł D.

 13. Pani adwokat jest chyba jedną z najlepszych w Poznaniu, na rozwodach i sprawach rodzinnych zna się bardzo dobrze. Rozwiodła moją koleżankę a teraz mnie rozwodzi. I nie ma żadnego tematu którego by nie próbowała rozwiązać, Tak denerwuje moje męża że nie mogę się doczekać jego miny z wyroku!!!Jestem w doskonałych rękach, polecam. Dagmara Kwiak

 14. Pani Mecenas, dziękuję za profesjonalizm, merytoryczność i wyciszenie emocji jakie mnie ogarnęły przy mojej sprawie rozwodowej. Sprawa była dla mnie trudna bo rozwód nastąpił po czterdziestu latach małżeństwa. Dzięki Pani wyrok zapadł na moją korzyść i pozwoliła mi Pani uwierzyć w siebie po takiej traumie..
  Serdecznie dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła.

 15. Bardzo polecam, świetna adwokatka od spraw rodzinnych. Mnie prowadziła najpierw rozwód, potem zmianę kontaktów a teraz o zniesienie kontaktów. Przy każdej sprawie bardzo zaangażowana, nawet w święta jak miałam „akcję” z byłym mężem to odbiera la telefon. Mam do p. Edyty pełne zaufanie, jest specjalistką w swojej dziedzinie i mądrą babką.

 16. Bardzo dobra adwokatka w sprawach o rozwód i rodzinnych. Ma duże doświadczenie i jest skuteczna.

 17. Pani mecenas Edyta Wojciechowska prowadziła mi sprawę o rozwód, teraz sprawę o podział majątku. Bardzo polecam, bo jest profesjonalna i rzetelna, nie wprowadza w błąd co do realnych możliwości ( w moim przypadku realne alimenty dla syna ). Zawsze była dostępna i można z nią normalnie pogadać. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji