Lista adwokatów

Wojciechowska Edyta. Kancelaria adwokacka

3.3
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Wojciechowska Edyta. Kancelaria adwokacka
Adres:
Wielkopolskie Poznań Woźna 14a lok. 3, Wielkopolskie, Polska 61-777
8 thoughts on “Wojciechowska Edyta. Kancelaria adwokacka”
 1. Pani adwokat Edyta Wojciechowska Glińska to bardzo dobra adwokatka od spraw rodzinnych. Prowadziła mi sprawę o piecze naprzemienna i udało się nam ja ustanowić, choć jestem „tylko” ojcem. Zna sie na tych sprawach i nie daje sobie pogrywać przez matki. Bardzo polecam. Paweł D.

 2. Pani adwokat jest chyba jedną z najlepszych w Poznaniu, na rozwodach i sprawach rodzinnych zna się bardzo dobrze. Rozwiodła moją koleżankę a teraz mnie rozwodzi. I nie ma żadnego tematu którego by nie próbowała rozwiązać, Tak denerwuje moje męża że nie mogę się doczekać jego miny z wyroku!!!Jestem w doskonałych rękach, polecam. Dagmara Kwiak

 3. Pani Mecenas, dziękuję za profesjonalizm, merytoryczność i wyciszenie emocji jakie mnie ogarnęły przy mojej sprawie rozwodowej. Sprawa była dla mnie trudna bo rozwód nastąpił po czterdziestu latach małżeństwa. Dzięki Pani wyrok zapadł na moją korzyść i pozwoliła mi Pani uwierzyć w siebie po takiej traumie..
  Serdecznie dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła.

 4. Bardzo polecam, świetna adwokatka od spraw rodzinnych. Mnie prowadziła najpierw rozwód, potem zmianę kontaktów a teraz o zniesienie kontaktów. Przy każdej sprawie bardzo zaangażowana, nawet w święta jak miałam „akcję” z byłym mężem to odbiera la telefon. Mam do p. Edyty pełne zaufanie, jest specjalistką w swojej dziedzinie i mądrą babką.

 5. Bardzo dobra adwokatka w sprawach o rozwód i rodzinnych. Ma duże doświadczenie i jest skuteczna.

 6. Pani mecenas Edyta Wojciechowska prowadziła mi sprawę o rozwód, teraz sprawę o podział majątku. Bardzo polecam, bo jest profesjonalna i rzetelna, nie wprowadza w błąd co do realnych możliwości ( w moim przypadku realne alimenty dla syna ). Zawsze była dostępna i można z nią normalnie pogadać. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji