Lista adwokatów

Krzysztoforska Grażyna. Kancelaria adwokacka

2.0
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Krzysztoforska Grażyna. Kancelaria adwokacka
Adres:
Wielkopolskie Poznań Masztalarska 6 lok. 6, Wielkopolskie, Polska 61-767
7 thoughts on “Krzysztoforska Grażyna. Kancelaria adwokacka”
 1. Gorąco polecam!Pomoc od samego początku do końca. Pełen profesjonalizm i wiedzą. Finał zakończony sukcesem.

 2. Polecam pełen profesjonalizm. Kompetentne podejście, rozsądne ceny, Pani Mecenas życzliwa i konkretna. Sprawa zakończona sukcesem.

 3. a ja serdecznie dziękuję Pani adwokat. Jako adwokat mojego byłego męża przegrała mu Pani wszystkie sprawy wytoczone przeciwko mnie.

 4. Nie będę oceniał, napiszę tylko, że byłem umówiony z p. mecenas na godz. 9.30 w jej kancelarii na ul. Zamkowej w Poznaniu. Zjawiłem się o godz. 9.25. Miły Pan przywitał mnie i kazał poczekać w poczekalni ponieważ p. mecenas prowadzi właśnie rozmowę. Usiadłem i poczekałem. O godz 10.10 postanowiłem wyjść. Nawet nikt się nie zapytał „A może wody?”. W gabinecie p. mecenas ” śmichy, ciuchy”. Obsługa klienta jak w poprzedniej przychodni NFZ. Gratuluję p. mecenas.

 5. Przegrała mi wszystkie sprawy, beznadziejna, chamska na sali sądowej i wobec swojego klienta, zraża swoim zachowaniem Sędziów, nie informuje o składanych pismach nawet klienta, połowy materiałów wogóle nie złożyła w Sądzie co skutkowało przegraną. Dużo gada, podsyca do walki a nic za tym nie idzie. Stanowczo odradzam.

 6. Polecam. Doskonała obsługa prawna. Jakość usług i skuteczność bardzo wysoko oceniana przeze mnie i moich znajomych korzystających z usług Pani Krzysztoforskiej.

 7.  Pani Mecenas karze słono płacić za usługi, jednakże ich jakość jest bardzo niska. Brak profesjonalizmu, taktu, arogancja na sali rozpraw. NIE polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji