Lista adwokatów

Adwokat Monika Krenc. Kancelaria adwokacka

2.9
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Adwokat Monika Krenc. Kancelaria adwokacka
Adres:
Wielkopolskie Kalisz al. Wolności 9 lok. 8, Wielkopolskie, Polska 62-800
Dane kontaktowe
4 thoughts on “Adwokat Monika Krenc. Kancelaria adwokacka”
 1. Stanowczo nie polecam tej Kancelarii.
  Nie było widać znaczących starań i zainteresowania sprawą. Mialem wrażenie jakby chodziło tylko o zainkasowanie wynagrodzenia, reszta była nieważna.
  Sąd w swoim oświadczeniu wskazał wiele uchybień pełnomocnika, który na wielu etapach postępowania mógł składać odpowiednie pisma aby wynik stal się mniej lub bardziej korzystny dla wnioskodawcy. Niestety tego nie robili, a nawet nie poinformowali o takich możliwościach. Myśle że tej kancelarii nie zależy na jakosci świadczenia usług i zaangażowaniu się w sprawy. Myśle że dbają o ilośc prowadzonych spraw i szybkie przychody nie koniecznie zważając na zadowolenie klienta. Klient po zapłaceniu ma nie zawracać głowy- takie były moje odczucia.
  Pani Mecenas Monika która opiekowała się sprawą była ciagle ciężko uchwytna. Bzdurne i absurdalne były tez tłumaczenia Pana Mecenasa kiedy wskazywałem na ujawnione uchybienia.
  Zero pokory i chęci naprawy popełnionych uchybień. Zaproponował jedynie kolejne wynagrodzenie które chętnie zainkasuje za sprawę w wyższej instancji.
  Jeszcze raz nie polecam tej Kancelarii, szkoda czasu i pieniędzy!

 2. Profesjonalne i rzetelne doradztwo zarówno Pani Mecenas Moniki i Pana Mecenasa Górskiego. Miła i fachowa obsługa klienta, wszystko wykonane na czas. Profesjonalne i pełne zaangażowania Pani Mecenas reprezentowanie spraw klienta. Polecam

 3. Pani Monika Krenc jest absolutnie naklepsza! Po wyjsciu z jej gabinetu człowiek czuje, że uzyskał profesjonalną pomoc prawną ale też wsparcie psychologiczne. Ta kobieta emanuuje siłą. Jesli nie masz racji to Ci to powie prosto w oczy i sprawy nie weźmie, ale jeśli jest szansa na wygraną to osiągnie cel. Wiwm to z doświadczenia.

 4. Nie wiem czy to kwestia tego że Pani Monika nie prowadziła sprawy osobiście czy po prostu kancelarii, ale zostało popełnione podczas sprawy parę błędów które w połączeniu ze złą linią obrony miały skutek jako przegrana sprawa. Sprawa nie do przegrania została przegrana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji