Lista adwokatów

Adwokat Krzysztof Śpiewak

3.8
  1. Polska
  2. »
  3. Wielkopolskie
  4. » Adwokat Krzysztof Śpiewak
Adres:
Złotów, Polska, ul. Wawrzyniaka 1/1, Wielkopolskie, Polska 77-400
Opis:

Adwokat Krzysztof Śpiewak ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył szereg praktyk zawodowych w różnych poznańskich kancelariach, w których mógł zdobyć cenne doświadczenie potrzebne do wykonywania obowiązków zawodowych. To wszystko przyczyniło się do możliwości otworzenia kancelarii adwokackiej, która działa m.in. w Złotowie, Krajence, Łobżenicy, Poznaniu, Pile i Trzciance.

W ramach działalności, kancelaria adwokacka świadczy stałą obsługę dla firm na indywidualnie ustalonych z Klientami warunkach. Ponadto, zajmuje się również pomocą prawną osób fizycznych. Na stronie  www.adwokatspiewak.pl można zapoznać się z pełnym wachlarzem usług, z jakich można skorzystać w tej kancelarii prawnej.

Wszystkie usługi świadczone są z najwyższą starannością. Jest to możliwe dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, jaki w swoich działaniach wykazuje Adwokat Krzysztof Śpiewak. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które dostępne są na stronie internetowej!

2 thoughts on “Adwokat Krzysztof Śpiewak”
  1. Polecam tego adwokata. Bardzo pomocne, ludzkie podejście. Doradził mi najbardziej korzystne rozwiązanie z dość trudnej sytuacji. Bardzo słowny oraz rzetelny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji