Lista adwokatów

Nocuń Przemysław. Kancelaria adwokacka

4.0
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Nocuń Przemysław. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Częstochowa Śląska 2 lok. 2, Śląskie, Polska 42-200
Dane kontaktowe
6 thoughts on “Nocuń Przemysław. Kancelaria adwokacka”
 1. Współpracowałem z Panem mecenasem kilka razy. Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam z czystym sumieniem !!! Mądry, dokładny i rzeczowy człowiek !!! 5/5

 2. Pan Mecenas prowadził moją sprawę rozwodową i dzięki jego kompetencji wyrok dla mnie korzystny zapadł na 1 rozprawie.
  Adwokat o dużej wiedzy, skrupulatny , solidny. Polecam z całego serca. Dzięki temu Panu przeszłam rozprawkę bez większego stresu. Daje klientowi duże wsparcie. Dziękuję Panie Mecenasie

 3. Pan Przemysław Nocuń prowadził moje sprawy o podział majątku, alimenty – wszystko zakończyło się oczekiwanym rezultatem. Poleciłam Pana mecenasa kilku moim znajomym – wszyscy są zadowoleni i polecają dalej, ponieważ takich prawników jest niewielu. Pan Mecenas to człowiek z klasą, empatyczny, rzetelny – wszystko wyjaśni, pokieruje.
  Posiada niezwykłą umiejętność przedstawienia wszystkich „za” i „przeciw” w sposób, który nie przerasta laików.
  Szczerze polecam, pomoże Wam na pewno i będziecie się czuć pewniej mając u boku takiego fachowca, który jest po Waszej stronie.

 4. Witam!Chciałabym podzielić się z Państwem opinią o kancelarii Pana Przemysława Nocuń, z której usług korzystałam.Przede wszystkim dziękuję Panu mecenasowi za wszystko , co dla mnie zrobił prowadząc moją sprawę o alimenty.Bez Jego pomocy nie wiem jakbym sobie poradziła w okresie, który był dla mnie ciężki i trudny. Pan mecenas wszystkim się zajął. Mogłam dzwonić do Niego o każdej porze, nigdy mnie nie zbył, zawsze miał czas, by mnie wysłuchać i rozwiać moje wątpliwości. Spokojnie i rzeczowo odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Dzięki Panu mecenasowi przekonałam się, że warto dochodzić swoich racji i przekonań. Upewnił mnie, iż postępuje słusznie.Moja sprawa zakończyła się pełnym sukcesem dzięki panu mecenasowi. Polecam wszystkim kancelarię Pana Przemysława Nocuń. Aleksandra Cz.

 5. Witam. Na spotkaniu oraz podczas rozmów telefonicznych z Panem Mecenasem Przemysławem Nocuniem zauważyłem u Niego doskonałą znajomość przepisów i łatwość poruszania się po nich.Dzięki czemu szybko dostałem informacje prawne dotyczącej mojej sprawy dotyczącej wypowiedzeń najmu lokalu w kamienicy dla wszystkich lokatorów.Bardzo podobała mi się umiejętność Pana Mecenasa tłumaczenia języka prawniczego na język normalnego obywatela.To mi pomogło w zrozumieniu jakie mam możliwości w mojej sprawie.Podjęcie decyzji było już dla mnie łatwiejsze.
  Sama atmosfera spotkania, poczucie humoru, otwartość i chęć pomocy sugerują że to NAJLEPSZY ADWOKAT NA ŚWIECIE.POLECAM.Tomasz Zawada

 6. Pan mecenas Przemysław Nocuń to godny polecenia wysokiej klasy fachowiec. Doskonale zna prawo, posiada również rozległą wiedzę w wielu innych dziedzinach, co przekłada się na wysoką jakość Jego usług.
  Jest osobą rzetelną, oddaną sprawie, zawsze ma czas dla klienta, służąc mu radą i wszelką pomocą. Wszystkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny, czytelny, dostosowany do wiedzy odbiorcy. Jest konkretny i co najważniejsze skuteczny.
  Współpraca z Panem mecenasem to czysta przyjemność, ponieważ poza profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, czystą ludzką życzliwością i szacunkiem do klienta, posiada umiejętność tworzenia na spotkaniach miłej i przyjaznej atmosfery, a jego spokój i optymizm pozytywnie wpływają na samopoczucie zestresowanego człowieka.
  Moja sprawa była trudna, niejednoznaczna, wiele faktów i osób świadczyło przeciwko mnie, a jednak dzięki Panu Przemysławowi sprawa zakończyła się pomyślnie, tak jak tego oczekiwałam.
  Nie życzę nikomu, aby musiał korzystać z pomocy obrońcy, ale gdy już tak się stanie, uczciwie i z całego serca polecam wszystkim dobrego adwokata, jakim niewątpliwie jest Pan Przemysław Nocuń i Jego wspaniali współpracownicy, osoby profesjonalne, a jednocześnie ciepłe i wyrozumiałe. Anna Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji