Lista adwokatów

Bańczyk Piotr. Kancelaria adwokacka

2.7
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Bańczyk Piotr. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Katowice Dyrekcyjna 10 lok. 2, Śląskie, Polska 40-013
18 thoughts on “Bańczyk Piotr. Kancelaria adwokacka”
 1. Skuteczność, rzetelność, sprawna obsługa i świetny kontakt z prawnikami Kancelarii. Serdecznie polecam.

 2. Z mojego własnego doświadczenia. Pozew napisany z błędami a wymiana pisma pomiędzy kancelarią a sądem trwała rok, zanim doszło do procesu.

  1. Kancelaria, którą prowadzę, świadczy pomoc prawną najwyższej jakości, z korzyścią dla wszystkich klientów. Osobiście, w codziennej praktyce, dbam o interesy klientów, przyczyniając się do należytego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Praktykę w tym zakresie prowadzę od ponad 20 lat. Kancelaria posiada renomę i krąg zadowolonych klientów. Anonimowy wpis, do którego zamieszczam komentarz, jest kolejnym wpisem osoby, która prawdopodobnie jest byłym pracownikiem kancelarii, która z uzasadnionych przyczyn przestała być członkiem zespołu kancelarii, z czym, jak dowodzi wpis, nie może się pogodzić, czego wyrazem jest szkalowanie dobrego imienia w internecie. Podkreślenia wymaga, że to nie kancelaria usuwa bezzasadne wpisy ze stron internetowych, tylko administrator strony.

  1. Szanowni Państwo

   Wszczęte w ramach kancelarii postępowanie wyjaśniające wykazało, że Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Bańczyka nigdy nie zawarła umowy na świadczenie pomocy prawnej przed sądem w sprawie z ZUS z osobą o imieniu Karolina. Po ustaleniu prawdziwych danych autora opinii zostaną podjęte czynności, w zakresie ochrony dóbr osobistych naruszonych nierzetelnym wpisem opublikowanym w złej wierze. Zespół kancelarii w tym adwokat Piotr Bańczyk jako lider zespołu w każdej prowadzonej sprawie świadczy pomocy prawną z należytą starannością. W sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych Kancelaria nigdy nie uzgadniała wynagrodzenia adwokackiego od czynności i tym bardziej w kwocie 1000 złotych. Zapraszamy do korzystania z Usług, które świadczymy z korzyścią dla klientów.

   Kancelaria Adwokacka
   Adwokat Piotr Bańczyk

 3. Bardzo polecam. Adwokat Bańczyk wygrał moją sprawę o zapłatę przeciwko Kredyt Inkaso I Niestanadryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Bardzo rzetelny adwokat. Cały zespół adwokatów z kancelarii bardzo kompetentny i profesjonalny. Dziękuję za pełen sukces.

 4. Bardzo dobra obsługa prawna. Polecam kancelarię, profesjonalny i miły personel, siedziba w samym centrum Katowic.

 5. Mecenas Piotr Bańczyk wygrał kilkanaście procesów z TUiR WARTA S.A. w moim imieniu jako pozwanej. Polecam skorzystanie z usług Mecenasa, który działa skutecznie, profesjonalnie,wykazuje dużą wiedzę i umiejętności zawodowe.

 6. Adwokat Piotr Bańczyk został mi polecony jako specjalista w sprawach spornych z ZUS. Adwokat Piotr Bańczyk wraz z zespołem adwokatów kancelarii wygrał moją sprawę z ZUS o przeliczenie emerytury, potwierdzając zaufanie do swojej skuteczności. Polecam adwokata Piotra Bańczyka z Katowic wszystkim mającym sprawy sporne z ZUS.

 7. Skutecznie poprowadzone 2 sprawy przeciwko ubezpieczycielom . Sprawnie , pełna informacja o postępach, wygrane . Polecam

 8. polecam mecenasa Piotra Bańczyk. Szybko i skutecznie przeprowadzona sprawa. O sprawie byłem informowany na bieżaco. Polecam.

 9. tutaj jeszcze nie można znaleźć opinii na temat Pana mecenasa, dlatego zamieszcza portal na którym udało mi się koementarze dotyczące pracy Pana mecenasa  znaleźć: LINK USUNIĘTY PRZEZ MODERACJĘ

  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji