Lista adwokatów

Arcana. Kancelaria adwokacka. Adwokat Katarzyna Chlebicka-Skowronek

3.2
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Arcana. Kancelaria adwokacka. Adwokat Katarzyna Chlebicka-Skowronek
Adres:
Śląskie Katowice Słowackiego 31 lok. 1, Śląskie, Polska 40-093
5 thoughts on “Arcana. Kancelaria adwokacka. Adwokat Katarzyna Chlebicka-Skowronek”
 1. Pod żadnym względem NIE POLECAM kancelarii Arcana adwokat Katarzyna Chlebicka -Skowronek – niekompetentna, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i dbałości o klienta. Przygotowane pismo procesowe z rażącymi błędami, napisane w sposób „na odczepnego”, ewidentny brak rzetelności i jakiejkolwiek etyki adwokackiej, a przy tym kobieta bezczelna. Feruje stawki godzinowe swojej pracy „z sufitu”. Omijać tą kancelarię szerokim łukiem.

 2. Jestem rozczarowany brakiem jakiejkolwiek wiedzy pani mecenas. Nie polecam i jestem nie zadowolony z obrony. Nie rzetelna. Miesza mota na sali rozpraw. Jej linia obrony jest wielokrotnie nie logiczna oraz nie skuteczna. Marne rezultaty , niska jakość za to ceny wygórowane.

 3. Uważam że adwokat Katarzyna Chlebicka Skowronek zatrzymała się w epoce PRL-u !! Brak wiedzy , zaangażowania. Obrona na bardzo niskim poziomie. Sama adwokat jest arogancka i nieuczciwą. Namawia do kłamania , oszukiwania , które z biegiem czasu wychodzi, a sama mecenas tłumaczy się na sali rozpraw ” że to taki zawód” . Totalna kompromitacja !!
  Zniesmaczony klient

 4. Adwokat Katarzyna Chlebicka – Skowronek uważam, że ta Pani powinna się przebranżowić ponieważ to bardzo kiepski adwokat. Nie terminowa . Brak solidności oraz kompetencji. Aplikanci załatwiają za nią większość spraw sądowych. Brak orientacji w sprawie. Brak rzetelnosci. Za to ceny nieadekwatne do włożonej pracy.

 5. Nie polecam Kancelaria Arcana adwokat Katarzyna Chlebicka -Skowronek. Efekty nie wspolmierne do ceny. Jakość oferowanych usług na bardzo niskim poziomie . Mecenas bez kompetencji. Była dyrektor która chwyta się brzytwy i zajęła się rozwodami , aby załatać swoją ” dziurę budżetową” . Nie skuteczna histeryczka na sali rozpraw.Nie sympatyczna wręcz bezczelna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji