Lista adwokatów

Zieliński Rafał, adwokat

3.5
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Zieliński Rafał, adwokat
Adres:
Mazowieckie Warszawa al. Solidarności 94 lok. 30, Mazowieckie, Polska 1.01.2016
Dane kontaktowe
9 thoughts on “Zieliński Rafał, adwokat”
 1. Nie polecam. Zero zaangażowania. Tylko kasa, kasa…… Inny mecenas za dużo mniejsze wynagrodzenie bardziej się starał.

 2.  Na jesieni 2009 mecenas Zieliński prowadził moją sprawę rozwodową, oraz o podział majątku, jestem bardzo zadowolony z usług pana mecenasa. wszystko zostało przeprowadzone po mojej myśli. Polecam

 3.   Witam, pan Mecenas był moim adwokatem w sprawie karnej (Art. 157. § 1.) i po 3 sprawach i apelacji otrzymałem wyrok w zawieszeniu, za co jeszcze raz dziękuję panu mecenasowi. M.A

 4.  Konkretny,skuteczny,stanowczy,fach-owiec. Poprowadzil moja sprawe rozwodowa i pokazal mojemu bylemu mezowi gdzie jego miejsce,bardzo rozsadna argumentacja i swietna przemowa. Dzisiaj zostal ogloszony rozwod z winy meza i bardzo sie ciesze!!!! 

 5.  jestem zadowolony i to bardzo z uslug mec. zielinskiego, groziła mi odsiadka 2 lata, bylem na warunkowym zwolnieniu , miedzy czasie dostalem wyrok 1 roku, myslałem ze jest już po sprawie , bo przegapiłem apelacje. zgłosiłem się do adw. zielinskiego, doprowadził do uchylenia wyroku, sprawy długo trwaly ale jestem na wolności.

 6.  Oceniam Pana adwokata jako bardzo dobrego prawnika,wyciagnął mnie z duzego bagna w ktorym znalazlem się na wlasne życzenie, policjant tłumaczył mi jak sie przyznam nic mi sie nie stanie, sąd miał to gdzieś i wpakował mnie na sankcje , siedziałem 5 miesiecy, wówczas pojawił się mec. zielinski. Matka mi go znalazła. Dzieki niemu wyszedłem na wolność, a żonka która mnie tak załatwiła sama ma problemy.

 7.  Dzieki panu mecenasowi uniknelam bardzo przykrych konsekwencjia, dostałam zarzut prania brudnych pieniedzy , poprzedni adwokat ustalił nawet z prokuratorem wniosek o wydania wyroku bez rozprawy, mówił ze sprawa jest na skazanie. Spotkałam się adw. zielińskim , przejrzał moją sprawę i złapal sie za głowę że w takiej sprawie dostałam taki zarzut. Po 3 miesiącach prokurator umorzył moją sprawę , po tym jak adw. zieliński zajął się moją sprawą.

 8.  Chce wyrazić swoje uznanie dla Pana mecenasa, dzięki Niemu w ciągu dwóch lat załatwiłam wszystkie sprawy z moim byłym partnerem który miał w nosie nasze dziecko, został pozbawiony władzy rodzicielskiej , otrzymałam wysokie alimenty , większe niż się spodziewałam , a gdy próbował unikać płacenia , dostał jeszcze wyrok karny , co momentalnie zmobilozowało go do płacenia , polecam usługi !

 9.  Mecenas nie dotrzymał żadnego z terminów, nie wywiązał się z umowy, nie dbał o dobro klienta, więc odradzam z korzystania z usług tego Pana. Można tylko narobić sobie więcej problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji