Lista adwokatów

Ostrowska Agnieszka. Kancelaria adwokacka

3.8
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Ostrowska Agnieszka. Kancelaria adwokacka
Adres:
Mazowieckie Warszawa Walecznych 18 lok. 1, Mazowieckie, Polska 1.03.916
17 thoughts on “Ostrowska Agnieszka. Kancelaria adwokacka”
 1. Duży plus dla Pani Adwokat , która udzieliła mi bezpłatnej konsultacji przez telefon. Nie miała problemu z tym , aby mnie wysłuchać i podpowiedź co powinnam zrobić w swojej sprawie , która od ponad 2,5 roku toczy się w sądzie dot. Renty z tyt niezdolności do pracy . Pani adwokat jeszcze raz bardzo dziękuje za ludzkie podejscie .

 2. Polecam Panią Mecenas Agnieszkę Ostrowską, która prowadziła mi sprawę z ZUS. Jestem bardzo zadowolona

 3. Bardzo polecam Kancelarię Pani Adwokat Agnieszki Ostrowskiej. Jest niedrogo, rzetelnie i przede wszystkim skutecznie.

 4. Bardzo polecam adwokat Agnieszkę Ostrowską. Pomogła mi w dwóch sprawach. Jest niedroga i sympatyczna. Prowadziła mi sprawę o emeryturę i doradzała w sprawie spadkowej.

 5. Chciałbym polecić Panią Mecenas Agnieszkę Ostrowską. Prowadziła mi sprawę spadkową.
  Jestem bardzo zadowolony.

 6. Odpowiadam Pani Mecenas (wszedłem tu przypadkiem, nie miałem z Panią do czynienia): tak, jest to możliwe że adwokat nie przyjdzie na rozprawę, mój adwokat (w sprawie cywilnej) nie przyszedł.

 7. Informuję osobę, która w dniu 3 lipca 2018 r. zamieściła na niniejszej witrynie Znany Adwokat.pl oraz w portalu Goldenline podpisując się jako „Niezadowolony” lub „Grecus Anonimus”, iż organy ścigania ustalają IP urządzenia z którego zostały wysłane nieprawdziwe i szkalujące moją osobę jako adwokata, a także jako człowieka wpisy.

  Celem jest wniesienie sprawy karnej o zniesławienie oraz sprawy cywilnej o naruszenie dóbr osobistych i zadośćuczynienie.

  Agnieszka Ostrowska
  Adwokat

 8. Bardzo dziękuję Pani Katarzyno za dobre słowo.
  Agnieszka Ostrowska
  Adwokat

 9. Bardzo proszę Niezadowolonego o podpisanie się imieniem i nazwiskiem oraz podanie kiedy nie stawiłam się na rozprawie.
  Czy to jest w ogóle możliwe w przypadku adwokata nie stawić się na rozprawie? Ta osoba chyba nigdy nie miała sprawy w sądzie.
  Agnieszka Ostrowska
  Adwokat

 10. BEZNADZIEJNY prawnik. Wyjątkowo pazerna oraz leniwa osoba. Bierze kasę a potem nie przychodzi na rozprawę bo ma inną w tym samym czasie i w sumie nie za bardzo się stara nie ma żadnego parcia żeby wygrać sprawę bo i tak bierze kasę. Myślenie typu: „czy się stoi czy się leży 3000 się należy”.

 11. Polecam Mecenas Agnieszkę Ostrowską.

  Prowadziła mi proces przeciwko ZUS, który nie przyznał mi (!) zasiłku chorobowego w zagrożonej ciąży i zasiłku macierzyńskiego.
  Wygrałyśmy w obu instancjach w Sądzie Okręgowy i Apelacyjnym w Warszawie.

  Bardzo dobry i skuteczny adwokat.

 12. Niestety z żalem potwierdzam opinię poprzedniczki. Zgłosiłam się do p. mec z problem powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim i łączenia urlopu rodzicielskiego z pracą. Pani mec nie znała się na obowiązujących przepisach prawa pracy (moja wiedza w tym zakresie była zdecydowanie większa), a zatem nie było mowy o tym bym uzyskała fachową poradę nie mówiąc już o odpowiedzi na moje podstawowe pytania. Niestety koszt wizyty jak za profesjonalną obsługę prawną. Jedziem słowem: mi byłoby wstyd wziąć jakąkolwiek kasę.

  1. Muszę odpowiedzieć na tę opinię. Problem urlopów macierzyńskich i kolejnych ciąż w czasie tych urlopów lub urlopów wychowawczych i związanych z tym zasiłków jest tak skomplikowany, że toczy się w tych sprawach wiele skomplikowanych procesów. Pani Anna myślała że podczas porady w kancelarii jak również internetowej jednoznacznie odpowiem na jej pytania. Niestety nie jest to możliwe i stąd rozczarowanie.

 13. Potwierdzam wrażenie poprzedniczki co do wizyty u p. mec A. Ostrowskiej. Problem mój dot. powrotu po pracy z urlopu macierzyńskiego i łączenia urlopu rodzicielskiego z pracą. Niestety p. mec nie była na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawa, nie umiała zatem ani precyzyjnie odp na moje pytania, nie mówiąc już o fachowej poradzie. Koszt wizyty oczywiści jak za pełną, profesjonalną obsługę prawną.

 14. zdecydowanie odradzam!!! Po pierwsze konsultacje, za które zapłaciłam 150 zł wyglądały jak wizyta u psychologa. Opowiedziałam swoją historię, próbowałam uzyskać jakieś wskazówki jak działać powołując się na konkretne przepisy prawne z prawa pracy. Wyglądało jakby pierwszy raz słyszała o tym. Za opowiedzenie swojej historii zapłaciłam pieniądze. I nic poza tym. W ramach tych konsultacji mecenas zaproponowała mi przygotowanie pisma do pracodawcy. Jak zadzwoniłam do niej pytając co z tym pismem, pierwsze pytanie jakie padło to jak się za nie rozliczymy. Musiałam jej przypomnieć, że zaproponowała mi to w ramach opłaty za konsultacje. Co dziwne, za konsultacje nie otrzymałam od niej nawet paragonu. Po blisko 4 miesiącach przeciągania sprawy nie zrobiła NIC (nawet obiecanego pisma – usłyszałam tylko, że musi zrezygnować z prowadzenia sprawy)! Poza tym nie pamiętała jakie dokumenty czy maile jej przesłałam, prosząc o nie kolejny raz. Masakra!

  1. Muszę skomentować ten post. Napisała go Pani, która sama nie wiedziała czego chce od swojego pracodawcy. Zaproponowałam nadgodziny i poprosiłam o przygotowanie ich zestawienia. Dodam, że Pani jest księgową. Niestety nie była w stanie przygotować zestawienia nadgodzin i dlatego napisałam mail, iż w takim razie nie ma podstaw do skierowania wezwania do pracodawcy, a co dopiero mówić o pozwie do Sądu.

   Bardzo mi natomiast miło, że Pani odebrała mnie również jako psychologa – zawsze staram się wspierać moich klientów. Przychodzą do mnie z kłopotami.

   Agnieszka Ostrowska
   Adwokat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji