Latest Post

Lista adwokatów

Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka

4.6
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka
Adres:
Mazowieckie Warszawa Elektoralna 13 lok. 116, Mazowieckie, Polska 00-137
Dane kontaktowe
9 thoughts on “Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka”
 1. Bardzo polecam Panią Agnieszkę.Dwie sprawy rodzinne -obie wygrane właśnie dzięki Pani Adwokat .Profesjonalna, mądra,rozsądna z bogatą wiedzą prawniczą i doświadczeniem ,waleczna i nie ustępliwa.Po za tym świetny psycholog-naprawdę polecam -wdzięczna klientka.

 2. Najlepszy adwokat na jakiego można trafić. Prowadziła nasze 3 sprawy i wszystkie wygrane. Pełne zaangażowanie. Sumienna, dokładna. Podczas spotkań miła i cierpliwa. W sądzie….. LEW.

 3. Polecam. Bardzo dobra prawniczka z dużą wiedzą. Na wiele rzeczy zwróciła mi uwagę i pomogła przy okazji sprawy.

 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru prawniczki. Pani mecenas prowadziła nam sprawę o drogę oraz o zapłatę zaległych faktur. Polecamy dalej, Janina i Włodek

 5. Moja córka rok temu rozpoczęła sprawę rozwodową i razem odwiedziłyśmy kilka kancelarii, ale ostatecznie sprawę powierzyłyśmy mec. Agnieszce Kimak. Sprawa co prawda jeszcze się nie zakończyła, ale wiem, że córka jest pod bardzo dobrą opieką. Informowana o sprawie jest na bieżąco, pani Agnieszka zawsze odpowiada na wszelkie wątpliwości. Warto skorzystać z pomocy zaufanego prawnika. Polecam.

 6. Polecam tą kancelarię. Pani adwokat Agnieszka Kimak prowadziła 2 moje sprawy, jedną firmową i jedną osobistą. W obydwu przypadkach współpraca była bardzo dobra. Obie sprawy już się zakończyły. Kancelarię znalazłem w internecie dlatego polecam dalej. Zbyszek

 7. Polecam polecam polecam! zawsze mogłam się poradzić, pisma bardzo dobre, duża wiedza i doświadczenie w sądach, osobiste prowadzenie mojej sprawy, żadnych praktykantów. Pani Mecenas rozumie człowieka zestresowanego, zawsze miła i konkretna. Prowadziła mi sprawę rodzinną.

 8. Bardzo pozytywnie oceniam pracę pani mecenas Kimak. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w moja sprawę pozwoliło na jej pozytywne zakończenie. Jestem wdzięczna i mogę szczerze polecić.

 9. Dziękuję pani Mecenas Agnieszce Kimak za prowadzenie moich spraw i doprowadzenie ich do szczęśliwego końca. Była Pani dla mnie prawdziwym wsparciem, nie tylko wspaniałym prawnikiem ale i psychologiem, który rozumie człowieka w stresie i w potrzebie. Dziękuję A. R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji