Lista adwokatów

PBKB Adwokaci Sp. partnerska

3.8
  1. Polska
  2. »
  3. Małopolskie
  4. » PBKB Adwokaci Sp. partnerska
Adres:
Bolesława Limanowskiego 26, Kraków, Poland, ul. Limanowskiego 26/5, Małopolskie, Polska 30-524 Kraków
Opis:

Kancelaria Adwokacka PBKB Adwokaci prowadzona przez Adwokat Tamarę Pokrzywka-Bensalem oraz Pauline Knecht Bergel to dynamicznie rozwijająca się firma, której celem jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w tradycyjną pomoc prawną. Prawnicy pracujący w Kancelarii to doświadczeni specjaliści w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego, prawa medycznego, prawa spadkowego oraz prawa nieruchomości. W zakresie swoich specjalizacji oferują oni: kompleksowe prowadzenie spraw, reprezentacja przed sądami, urzędami oraz poza nimi, przygotowywanie wszelkiego rodzaju pism, opiniowanie, sporządzanie i negocjowanie umów, obsługę prawna małych i średnich przedsiębiorstw.

Pracownicy Kancelarii na bieżąco informują klientów i inne zainteresowane osoby o istotnych zmianach w prawie, najnowszym orzecznictwie oraz dzielą się własnymi spostrzeżeniami wynikającymi z praktyki Kancelarii za pośrednictwem profili na portalach społecznościowych, blogów tematycznych oraz aktualności publikowanych na stronie internetowej Kancelarii.

Dane kontaktowe
+48 570 050 060
2 thoughts on “PBKB Adwokaci Sp. partnerska”
  1. Otrzymałem tutaj bezcenną pomoc przy uregulowaniu spraw z rodzinnymi nieruchomościami. Sprawa była niemożliwa to rozwiązania – kłótnie w rodzinie + zamieszanie w księgach wieczystych. Dzięki umiejętnościom interersonalnym Pani Tamary, udało nam się nawiązać kontakt z pozostałą częścią rodziny i rozwiązać sprawę poza sądem. Dziękuję za pomoc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji