Lista adwokatów

Lehmann Andrzej, Mariola. Kancelaria Adwokacka

3.8
 1. Polska
 2. »
 3. Kujawsko-Pomorskie
 4. » Lehmann Andrzej, Mariola. Kancelaria Adwokacka
Adres:
Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz Dworcowa 5 lok. 4, Kujawsko-Pomorskie, Polska 85-009
Dane kontaktowe
3 thoughts on “Lehmann Andrzej, Mariola. Kancelaria Adwokacka”
 1. Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem jakiego mogłam spotkać!
  Prowadzi moją sprawę, jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu, dokładna, wnikliwa, a co najważniejsze nie jest tylko Prawnikiem ale też dobrym Człowiekiem!
  Jest szczera i słucha tego co klient do niej mówi!
  Pomaga jeśli chodzi o stronę prawną ale też wspiera i zawsze służy radą!
  Nie są jej obojętne problemy klientów, nie traktuje każdej sprawy jak kolejnej tylko z pełnym zaangażowaniem prowadzi do wygranej!
  ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

 2. Pani Mecenas z pewnością zasługuje na miano najlepszej w swoim zawodzie. Nie tylko znajomość prawa , ale i psychologii, co przy procesach rozwodowych z pewnością ma niebagatelne znaczenie, skutkuje umiejętnością przewidywania kolejnych etapów całego postepowania procesowego. Warunek tylko jeden – całkowita szczerość, nawet czasami ta niewygodna. To procentuje. Polecam wszystkim tym , którzy chcą walczyć o sprawiedliwość. Pani Mecenas wygrała dla mnie wszystko czego oczekiwałam !!!

 3. Pani mec. Mariola Lehmann. Bardzo wiele zawdzięczam Pani Mecenas. Tylko Ona wie, jak wiele. Jest Osobą kompetentną, profesjonalistką. Przede wszystkim jest Bardzo Dobrym Człowiekiem. Jest adwokatem – to fakt, ale przede wszystkim widzi Prawdę. I pomaga ją pokazać światu. Jestem Jej bardzo wdzięczna. Polecam Ją każdemu, kto wierzy w swoje racje. Nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji