Lista adwokatów

Kancelaria adwokacka Konsorcjum Adwokatów – Bydgoszcz

5.0
  1. Polska
  2. »
  3. Kujawsko-Pomorskie
  4. » Kancelaria adwokacka Konsorcjum Adwokatów – Bydgoszcz
Adres:
Gdańska 83, Bydgoszcz, Polska, 85-005 Bydgosz, Kujawsko-Pomorskie, Polska 85-005
Opis:

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz - Konsorcjum Adwokatów

Konsorcjum Adwokatów w Bydgoszczy to kancelaria adwokacka, której adwokaci oferują profesjonalne usługi prawne między innymi z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego oraz administracyjnego. Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych i biznesowych.
Adwokaci w Konsorcjum Adwokatów zapewniają porady prawne, zajmują się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy czy prawa spadkowego. Ponadto prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym sprawy rozwodowe, włączając na przykład sprawy o alimenty czy podział majątku. Usługi w kancelarii obejmują również prawo administracyjne, prawo podatkowe.

Klienci Konsorcjum Adwokatów w Bydgoszczy mogą liczyć na pomoc w sprawach karnych, zarówno jako osoby podejrzane, jak i poszkodowane. Kancelaria oferuje zastępstwo procesowe oraz udzielanie porad prawnych w zakresie prawa karnego.

Oferta kancelarii oferowana jest również do klientów biznesowych, którzy mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną. Konsorcjum Adwokatów w Bydgoszczy świadczy pomoc w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych i wykroczeniowych. Ponadto w kancelarii świadczona jest pomoc prawna także w sprawach ubezpieczeń społecznych oraz w zakresie prawa spółek handlowych. Adwokaci z kancelarii pomagają w przygotowywaniu umów oraz udzielają porad prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Konsorcjum Adwokatów w Bydgoszczy to kancelaria prawna, której adwokaci zapewniają wsparcie na każdym etapie postępowania, uwzględniając przygotowywanie pism procesowych oraz reprezentację przed sądem i organami administracyjnymi. Adwokaci z kancelarii mają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, spraw karnych oraz w udzielaniu porad prawnych. Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji