Kancelaria Adwokacka WROCŁAW adwokat Marta Olejnik-Hejne

4.1
  1. Polska
  2. »
  3. Dolnośląskie
  4. » Kancelaria Adwokacka WROCŁAW adwokat Marta Olejnik-Hejne
Adres:
Wrocław, Poland, Krupnicza 13 lok. 201, Dolnośląskie, Polska 50-075
Opis:

Kancelaria Adwokacka adwokat Marty Olejnik-Hejne mieści się we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13 lok.201 w Centrum Prawniczym PLATON. Dla osób które nie chcą wybierać się do centrum istnieje możliwość umówienia się w filii kancelarii w Zabrodziu (na południu Wrocławia).
Kancelaria prawna Wrocław to usługi na najwyższym poziomie. Realizacja usług prawnych opiera się o budowanie obustronnego zaufania w relacji z klientem, zrozumieniu istoty problemu i znalezieniu najlepszego rozwiązania. Każdy klient jest traktowany indywidualnie oraz w jaki sposób nasze działania mogą mieć wpływ na sferę majątkową, rodzinną i zawodową w życiu klienta. Wszystkie działania na rzecz Klienta są zawsze poprzedzone analizą jego potrzeb, co w oparciu o doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje najlepsze rozwiązania oraz doskonałą jakość świadczonych usług.

Adwokat Wrocław świadczy kompleksowe usługi prawne, a w szczególności dla:
- klientów indywidualnych i osób fizycznych
- podmiotów gospodarczych
- klientów zagranicznych (obsługa prawna w języku angielskim i włoskim)

Biegła znajomość języków obcych daje możliwość świadczenia pomocy prawnej klientom zagranicznym bez udziału osób postronnych przy zachowaniu poufności i swobodnej komunikacji.

Zakres działalności:
Cywilne, Rodzinne (rozwód, podział majątku, opieka nad dziećmi), Reprezentowanie przed Sądami na wszystkich etapach postępowania i w różnych instancjach, sprawy Karne, Gospodarcze, Pracy i ubezpieczeń społecznych.


Dobry adwokat to taki który jest zawsze blisko klienta, rozumie istotę problemu i potrafi go rozwiązać.

Dane kontaktowe
717215070

1 komentarz

  1. Jak dla mnie zdecydowanie 5/5 bardzo miła kobieta, znająca się na swoim fach. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i bardzo jej dziękuję i polecam Panią Marię Olejnik-Hejne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji