Lista adwokatów

Kancelaria adwokacka. Marek Kus

3.1
  1. Polska
  2. »
  3. Dolnośląskie
  4. » Kancelaria adwokacka. Marek Kus
Adres:
Dolnośląskie Wałbrzych A. Pługa 12, Dolnośląskie, Polska 58-300
Dane kontaktowe
6 thoughts on “Kancelaria adwokacka. Marek Kus”
  1. Znakomity i rzetelny Adwokat. W dwóch przypadkach pomógł, umorzenie sprawy oraz rozprawa zakończona sukcesem. W trzecim przypadku, gdzie temat był poza jego zakresem, polecił nam równie dobrego fachowca. Na minus, mocno zajęty, bo kiedyś też nam odmówił z braku czasu. Na plus poziom komunikacji, ciekawa analiza sytuacji, wnioski, skuteczność. Zdecydowanie polecam, pełny profesjonalizm!

  2. WZIĄŁ TYLKO PIENIĄDZE I ZROBIŁ ZERO. KOMPLETNIE NICZEGO. A NAJBARDZIEJ CHYBA ZAINTERESOWANY BYŁ SWOJĄ APLIKANTKĄ „SIKSĄ”. I NA KOŃCU WYPOWIEDZIAŁ UMOWĘ, BO KLIENTKA CHCIAŁA WYMAGAĆ COKOLWIEK. A WIĘC NIE DOKOŃCZYŁ SPRAW, BO BYŁY 2ie , I PIENIĘDZY NIE CHCE ODDAĆ HONOROWO, A ŻĄDAM ZWROTU POŁOWY ZA NIC NIEROBIENIE. Brawo Panie „Awokacie”!!! , ale chyba tylko z nazwy NIESTETY. BARDZO WAM ODRADZAM JEGO „USŁUGI”, BO TO CZŁOWIEK MAŁO AMBITNY, NIE INTERESUJĄ GO SPRAWY KLIENTÓW. WSZYSTKO PRZEGRANE. Kategorycznie nie polecam !!!!!. Telefonów nawet nie odbiera, nie reaguje na smsy, nic go nie obchodzi. Prawa za dobrze nie zna. Niczego wam nie napisze. Niczego wam nie podpowie, niczym nie pokieruje. ZERO ! Zwykły oszust i leń.

  3. Dwukrotnie korzystalem z Kancelarii Marka Kusa. Dwukrotnie sprawy zalatwione pomyslnie. Polecam, w razie potrzeby poprosze znowu.

  4.  Żenada, brak profesjonalizmu, nie znajość prawa tak można najkrócej opisać kancelarie Marka Kusa.

    1. W moim przypadku dwie sprawy wygrane, w odleglosci 7miu lat miedzy nimi. Jak najbardziej rzeczowe podejscie , warto bylo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji