Lista adwokatów

Kancelaria Prawna Igor Klimkowski

3.3
 1. Łódź
 2. » Kancelaria Prawna Igor Klimkowski

20 komentarzy

 1. Ann pisze:

  <<< ingerencja moderatora: proszę o opisywanie własnych doświadczeń z kancelarią >>>

 2. Puks pisze:

  << usunięte przez moderatora >>

 3. Kazia Pazia pisze:

  Pan mecenas Klimkowski to skuteczny i profesjonalny adwokat. Bardzo doceniam jego profesjonalne podejście do mojej sprawy. Chętnie odpowiada na każde pytania, można się z nim kontaktować, odbiera telefony. To będzie bardzo dobry wybór.

 4. Joanna pisze:

  Serdecznie polecam współpracę! To mecenas, który kontaktuje się ze swoim klientem osobiście i osobiście też stawia się na rozprawach. W dzisiejszych czasach mało kto tak działa więc za to OGROMNY PLUS dla pana mecenasa Klimkowskiego. Jestem bardzo zadowolona!

 5. m.kwiat pisze:

  Uczciwość, sumienność i oddanie sprawie to dziś rzadkość. Pan Klimkowski to osoba godna polecenia, która skupia wszystkie te cechy. Rzeczowy, rzetelny i zawsze w kontakcie z klientem.

 6. AdamZ pisze:

  Mieszkam za granicą od wielu lat a Pan Mecenas Klimkowski pomógł mi uregulować wszystkie moje sprawy w Polsce, jestem mu za to wdzięczny to bardzo dobry adwokat

 7. Małgorzata pisze:

  Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową. Dzięki jego pomocy sprawa zakończyła się na dwóch rozprawach. Pan mecenas zawsze osobiście się stawiał i był odpowiednio przygotowany. Za to mu dziękuję bo oszczędził mi wiele stresów.

 8. obawa pisze:

  << usunięte na wniosek adwokata >>

  • Ania Pawlicka pisze:

   Z usług mecenasa Igora Klimkowskiego korzystałam niejeden raz. Nie wiem czego tu się bać? Człowiek jest przemiły, także przez telefon. Zawsze uprzejmie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Skoro bałaś się przez telefon to nie rozumiem po co wybrałaś się do niego na spotkanie… Ja polecam współpracę serdecznie, to świetny adwokat.

 9. WWWera pisze:

  Współpraca z panem mecenasem na najwyższym poziomie. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Świetny kontakt osobisty, także przez telefon – pan mecenas osobiście odbiera każdy telefon. Z czystym sumieniem polecam.

 10. Julita J. pisze:

  Świetna obsługa, super kontakt osobisty, telefony odbiera pan mecenas nie żadna sekretarka 🙂 Pomoc bardzo skuteczna, oby więcej takich adwokatów jak pan Igor. Polecam współpracę.

 11. Martyna pisze:

  Współpraca z mecenasem Klimkowskim to czysta przyjemność. Ma przede wszystkim profesjonalne i rzetelne podejście do spraw swoich klientów. Potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe sprawy. Za to jestem mu wdzięczna i szczerze polecam jego usługi.

 12. Anna k. pisze:

  Przyłączam się do pozytywnych opinii dotyczących mecenasa Klimkowskiego. Prowadził moja sprawę rozwodowa. Sprawa momi iż wcześniej 3 kancelarie odmówiły jej prowadzenia została przyjęta przez mecenasa Klimkowskiego. Wytłumaczył mi co i jak. Przygotowywał na każą rozprawę, pisma profesjonalne i bezbłędne. Kontakt super. Nigdy nie musiała przebija się przez sekretariat. Mecenas pozostawil mi swój nr kontaktowy. Zawsze osobiście odbierał i uczestniczył w rozprawach. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Polecam tego prawnika.

 13. Igi pisze:

  << usunięte na wniosek adwokata >>

 14. Maryl pisze:

  Nie wiem skąd ta ocena. 5 gwiazdek to minimum. Polecam Pana mecenasa. Super fachowiec od spraw cywilnych. Sprawa o zniesienie współwłasności prowadzona z najwyższą starannością i dokładnością. Wynyslane koncepcje przez mecenasa przekonują sąd. Super współpraca.

 15. Jula pisze:

  Również polecam Pana mecenasa. Wspaniały człowiek i fachowiec. Moją sprawę przeprowadził sprawnie i z sukcesem. Trafiłam z polecenia, nie zawiodłam się. Życzę każdemu takiej pomocy prawnej i wsparcia mentalnego jakie daje mec. Klimkowski

 16. Maryla pisze:

  Polecam mecenasa. Najpelwszy prawnik z jakim miałam do czynienia.

 17. TomaszR pisze:

  Świetny prawnik. Niezwykle profesjonalnie podszedł do sprawy. Rzeczowo i konkretnie. Polecam!

 18. marcin pisze:

  Super fachowiec. Super kance.aria. Profesjonalizm to mało powiedziane. Sprawa prowadzona rewelacyjnie. 0 jakichkolwiek zastrzeżeń. Zmieniłem wcześniej kancelarię z uwagi na fakt, iż na sprawie stawiali się aplikanci. Mecenas Klimkowski OSOBIŚCIE mnie reprezentował. Wynagrodzenie rozłożył na RATY. Super człowiek. Sprawa wygrana.

 19. Anet pisze:

  Polecam tego prawnika. Profesjonalizm to mało powiedziane. Wszystko wyjaśnione od A-Z przystepnym językiem. Sprawa zakończona bardzo dobrze. Mały minus za czas oczekiwania ale z uwagi na obsługę do wybaczenia. Polecam każdemu kto ma problem prawny lub trudna sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji