Kancelaria Adwokacka WROCŁAW adwokat Marta Olejnik-Hejne

4.0
  Kancelaria Adwokacka WROCŁAW adwokat Marta Olejnik-Hejne
Adres:
Województwo dolnośląskie Wrocław Krupnicza 13 lok. 201 50-075
Opis:

Kancelaria Adwokacka adwokat Marty Olejnik-Hejne mieści się we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13 lok.201 w Centrum Prawniczym PLATON. Dla osób które nie chcą wybierać się do centrum istnieje możliwość umówienia się w filii kancelarii w Zabrodziu (na południu Wrocławia). Więcej informacji o kancelarii na stronie http://umocowana.pl. 

Kancelaria prawna Wrocław to usługi na najwyższym poziomie. Realizacja usług prawnych opiera się o budowanie obustronnego zaufania w relacji z klientem, zrozumieniu istoty problemu i znalezieniu najlepszego rozwiązania. Każdy klient jest traktowany indywidualnie oraz w jaki sposób nasze działania mogą mieć wpływ na sferę majątkową, rodzinną i zawodową w życiu klienta. Wszystkie działania na rzecz Klienta są zawsze poprzedzone analizą jego potrzeb, co w oparciu o doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje najlepsze rozwiązania oraz doskonałą jakość świadczonych usług.Adwokat Wrocław świadczy kompleksowe usługi prawne, a w szczególności dla:

- klientów indywidualnych i osób fizycznych

- podmiotów gospodarczych

- klientów zagranicznych (obsługa prawna w języku angielskim i włoskim)Biegła znajomość języków obcych daje możliwość świadczenia pomocy prawnej klientom zagranicznym bez udziału osób postronnych przy zachowaniu poufności i swobodnej komunikacji.Zakres działalności:

Cywilne, Rodzinne (rozwód, podział majątku, opieka nad dziećmi), Reprezentowanie przed Sądami na wszystkich etapach postępowania i w różnych instancjach, sprawy Karne, Gospodarcze, Pracy i ubezpieczeń społecznych.

 

Kancelaria oferuje usługi prawne m.in.: prowadzenie rozwodu, alimenty, ustalenie opieki nad dzieckiem, sprawy o odszkodowania, sprawy o podział majątku, sprawy karne, areszty, zatrzymania, obrączki, 

Dobry adwokat to taki który jest zawsze blisko klienta, rozumie istotę problemu i potrafi go rozwiązać.

 

www.umocowana.pl 

http://www.umocowana.pl/cms/artykuly 

Dane kontaktowe
717215070

7 komentarzy

 1. Pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do danej sprawy. Polecam Panią Martę Olejnik-Hejne

 2. Niezwykle się cieszę, że zdecydowałam się na pomoc Pani Marty. Sama na pewno nie dałabym rady, ze względu na stres i nerwy. Polecam! To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 🙂

 3. Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Jak najbardziej polecam! W tych czasach trudno o osoby z tak dużym doświadczeniem i chęcią pomocy.

 4. Przesympatyczny człowiek i doskonały specjalista w swoim fachu! Bardzo pozytywne odczucia na temat Pani Marty, gorąco polecem wszystkim!

 5. Zasłużona pozytywna opinia – pogrzebany żywcem za życia na sali rozpraw J – dziękuję bardzo Pani Marto !!! – tego mi było trzeba, od razu psychika lepsza i samopoczucie jakby bardziej pozytywne.

   

  Monika Styrka
 6. Pani mecenas Marta Olejnik-Hejne bardzo pomogła mi w sprawie podziału majątku – trafiłam do niej bezpośrednio z polecenia mojego znajomego. Nie wiem jak jej się to udało z moim byłym mężem, który kompletnie nie chciał się dogadać ale wszystko samodzielnie ustaliła i sprawa nawet nie trafiła do sądu. Kilka miesięcy mniej niepotrzebnego stresu – bardzo dziękuję !!!

  Anna
 7. Polecam wszystkim usługi Pani mecenas Marty Olejnik-Hejne. bardzo pomogła mi sprawie związanej z podziałem majątku. Zaangażowanie i dążenie do celu – niesamowite. Szczerze polecam.

  Bartek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji