Lista adwokatów

Adwokat Agnieszka Jakubowska – Gregier, Kancelaria Adwokacka w Piasecznie

0.0
    Adwokat Agnieszka Jakubowska – Gregier, Kancelaria Adwokacka w Piasecznie
Adres:
Puławska 22/6, Piaseczno, Polska 05-500
Opis:

Oto opis Kancelarii Adwokackiej Agnieszki Jakubowskiej-Gregier:


Kancelaria Adwokacka Agnieszki Jakubowskiej-Gregier

Jesteśmy renomowaną Kancelarią Adwokacką, która oferuje kompleksową pomoc prawną na terenie Piaseczna i okolic. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu oraz pasji do prawa. Cenimy sobie profesjonalizm, zaufanie klientów i skupiamy się na osiąganiu dla nich najlepszych wyników.

Nasze Obszary Specjalizacji:

  1. Prawo Rodzinne: Pomagamy w trudnych sprawach rodzinnych, takich jak rozwody, ustalanie opieki nad dziećmi, alimenty i podział majątku. Nasze podejście jest empatyczne i ukierunkowane na rozwiązania, które chronią interesy naszych klientów.
  2. Prawo Spadkowe: W obszarze prawa spadkowego świadczymy usługi związane z tworzeniem testamentów, dziedziczeniem, podziałem majątku po zmarłych, jak również reprezentacją w sporach spadkowych.
  3. Doradztwo Prawne dla Firm: Specjalizujemy się w obszarze prawa biznesowego i oferujemy stałe doradztwo prawnie dla przedsiębiorstw oraz firm. Pomagamy w tworzeniu umów, rozwiązywaniu sporów, i dbamy o kompleksową ochronę prawna Państwa biznesu.

Nasza Misja:

Naszym celem jest zapewnienie klientom klarownych i zrozumiałych rozwiązań prawnych, które pomagają im osiągnąć zamierzone cele. Jesteśmy dumni z naszej reputacji profesjonalizmu, zaangażowania i rzetelności.

Kontakt:

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług prawnych. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację lub uzyskać więcej informacji:

Dane kontaktowe
502568281

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji