Najlepsi adwokaci

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel

4.0
  1. Polska
  2. »
  3. Wielkopolskie
  4. » Kancelaria Adwokacka Agata Koschel

7 myśli w temacie “Kancelaria Adwokacka Agata Koschel”

  1. Jestem zadowolony ze współpracy, spotkania przed sprawami w sądzie w celu ustalenia co się będzie działo. Duży profesjonalizm i dbałość o klienta. Jeśli będę w potrzebie to na pewno wrócę do tej Kancelarii. Polecam.

  2. Trafiłam do Pani mecenasa ze sprawą rozwodową, została mi polecana przez znajaomą. Bardzo mi pomogła i nie wiem jak bym sobie sama poradziła. Szczerze polecam jeśli ktoś szuka dobrego adwokata.

  3. Talent i wiedza Pani mecenas. Alimenty na moją córkę zostały podwyższone trzykrotnie. Nie wiem jak mam dziękować. Kobiety walczcie o swoje!

  4. Nie polecam współpracy z tą kancelarią. Sprawy prowadzone przez kancelarię w sądzie przegrane, tylko niepotrzebnie wydane pieniądze na tego adwokata. Brak doświadczenia i sensownego pomysłu jak pomóc klientowi. Na pewno nigdy więcej nie skorzystam z usług tej kancelarii.

  5. Pani Mecenas była naprawdę znakomita w sądzie. Powoływała świadków, wnosiła dowody o których ja bym nawet nie pomyślała. Jej doświadczenie zawodowe i kultura osobista jest wzorowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Szukaj w promieniu 10 km

Wizytówki i opinie o adwokatach