Najlepsi adwokaci

Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski

4.2
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski
Adres:
Wielkopolskie Poznań Niedziałkowskiego 28, Wielkopolskie, Polska 61-578

27 myśli w temacie “Acta Vera. Kancelaria adwokacka. Marcin Komorowski”

 1. Współpraca z Mecenasem Marcinem Komorowskim to czysta przyjemność. Nasze rozmowy i spotkania odbywały się na najwyższym poziomie, zarówno tak pod kątem merytorycznym, jak i personalnym. Zaangażowanie pana adwokata w naszą sprawę było bardzo duże, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Przede wszystkim za pomocą i ogrom wsparcia, z jakim się spotkaliśmy. W szczególności w zakresie ustaleń, prowadzenia dokumentacji, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej. To właściwy człowiek w przypadku wszelkich spraw sądowych. Naprawdę szczerze polecam Pana Mecenasa Komorowskiego każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawnym.

 2. Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały, co było dla mnie naprawdę istotne. Pan Mecenas Komorowski prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była strukturalnie przejrzyście. Tutaj istotne było, żeby uwzględnić wszystkie ważne dla nas aspektów, np. pomoc w mediacji przedprocesowej. Jednak nie mogliśmy narzekać! Grzechem byłoby powiedzieć, że Pan Mecenas w czymkolwiek nas zawiódł! Wręcz przeciwnie. Na każdym kroku wyczuwalne było pełne zaangażowanie Pana Mecenasa w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do sprawy mieliśmy doskonały kontakt z Panem Mecenasem, zarówno e-mailowy oraz telefoniczny. Nawet terminy spotkań osobistych dopasowywane były do naszych ograniczonych możliwości czasowych. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były doskonałe i niezwykle skuteczne, a także w pełni doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię Prawną.

 3. Mecenas Komorowski to niezwykle kompetentny, młody i sprawdzony człowiek. Znakomicie radzi sobie na salach sądowych, do tego zawsze służy poradą. Polecam go absolutnie każdemu, kto potrzebuje usług prawnika. Spokój ducha to najważniejsze, co mogło mnie spotkać. A zapewnił mi to właśnie pan Mecenas. Polecam go serdecznie. Od razu powiedział, co jest potrzebne!

 4. Z alimentami i „mężami”, którzy mają je płacić bywa bardzo różnie. Z moim było niestety… mało kolorowo. Przez cały czas próbował się tłumaczyć, jak to jemu jest ciężko w życiu, jak mało zarabia, że ma tylko małe mieszkanko, że żyje tak a nie inaczej. Wtedy przyjaciółka poleciła mi mecenasa Komorowskiego. Razem ze swoimi aplikantami i innymi pomocnikami świetnie sprawdził się w pracy! Trafiliśmy do sądu, sprawa wygrana, ja mam alimenty na siebie i dzieci. Dziękuję za wsparcie.

 5. Sprawy prowadzone przez kancelarię są praktycznie zawsze wygrane. Przede wszystkim jednak to dobrze wydane pieniądze. Zawsze chętnie dzielą się wiedzą, sprawdzają wszystko od A do Z. Co więcej, w kancelarii pracują młodzi ludzie, bardzo otwarci na wszelkie nowinki i w ogóle. Naprawdę znakomite miejsce. Wiedzą, jak sensownie pomóc klientowi. Dlatego, jeśli kiedyś będę jeszcze potrzebować – z pewnością skorzystam.

 6. Uprzejmy, kontaktowy i bardzo rzeczowy człowiek. Na rozprawach pojawiał się osobiście, zawsze odbierał telefon. Powoływał świadków, odnosił się do naszej trudnej sytuacji materialnej. Wiedząc, że nie jest nam lekko – zawsze był skłonny pomóc. Przede wszystkim jednak uratował naszą rodzinę przed eksmisją. Nie sądziliśmy, że uda nam się trafić na tak praworządnego prawnika.

  1. Zazdroszczę wszystkim, którzy w pełni skorzystali z pomocy adwokata Komorowskiego bo ja nie miałam tego szczęścia! Czytałam o nim super opinie i same pochwały i dlatego zdecydowałam się na jego pomoc. Moją sprawę, którą uznał za „prostą i mającą szybko się skończyć”, po prostu zlekceważył! Ku mojemu zdziwieniu przekazał prowadzenie sprawy niedoświadczonemu aplikantowi. Nawet w sądzie mnie nie reprezentował, bo zapewne uznał, że sprawa była na tyle banalna, że szkoda jego czasu. Efekt był taki, że „prosta sprawa o eksmisję” ciągnęła się ponad dwa lata i była bardzo kosztowna. No i zakończyła się totalną klęską dla mnie (notabene zakończona moim załamaniem nerwowym). Ktoś może pomyśleć, że tak piszę bo przegrałam w sądzie i teraz chcę mecenasa Komorowskiego przedstawić w złym świetle. Nic bardziej mylnego. Piszę jak było. Moją sprawę prowadził sympatyczny ale niedoświadczony, bardzo zabiegany i zapracowany aplikant, który zrobił tyle na ile go było stać. Ale ja myślałam, że zlecając swoją najważniejszą w moim życiu sprawę uznanemu mecenasowi, zostanę poważnie przez niego potraktowana. Reasumując – z przykrością to piszę, ale nie polecam usług kancelarii Acta Vera prowadzoną przez mecenasa Komorowskiego.

 7. Pan Mecenas jest naprawdę świetnym człowiekiem i był znakomity w sądzie w trakcie moje rozprawy! Powoływał świadków z całą pewnością, wnosił dowody, o których ja bym nawet nie pomyślała. Dodatkowo osoby, które z nim współpracują są świetnie zorientowane na cel, wiedza jak się zachowywać i jak wyciągać odpowiednie informacje. Jego doświadczenie zawodowe i kultura osobista jest wzorowa. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z okazanej mi pomocy i wsparcia. Bez pana Mecenasa pewnie w życiu bym sobie nie poradziła sama. Dziękuję!

 8. Jestem bardzo zadowolona z mecenasa Komorowskiego i całej współpracy z Acta Verą. Nie ma co ukrywać, ale są to ludzie z klasą, odpowiedzialni za powierzone im zadanie, tacy, którzy naprawdę chcą współpracować i działać. I tacy, którzy chcą pomóc. Wielu prawników, z którymi do tej pory miałam do czynienia nie było tak otwartych i skorych do pomocy,a tutaj? Otrzymałam wszystko, na czym mi zależało podczas sprawy rozwodowej. Bardzo dziękuję!

 9. Nie wiem skąd te wszystkie złe opinie. Naprawdę. Ja za to jestem bardzo zadowolona z pomocy. Nigdy nie podejrzewałam, że będę musiała skorzystać z pomocy prawnika. A tu okazało się, że niestety potrzebowałam pomocy. I to nie byle jakiej. Tym bardziej, że sprawa dotyczyła spadku, bliskich mi osób i niestety, nie okazała się być najprzyjemniejsza. Nie sądziłam, że sprawa spadkowa zamiast szybkiego rozwiązania będzie ciągnąć się długo. Gdy druga strona wyciągnęła ciężkie działa w postaci adwokata, nie pozostało mi nic innego jak również skorzystać z takich usług. Całe szczęście trafiłam do mecenasa Marcina Komorowskiego z Acta Very. To złoty człowiek, który w pełni mi pomógl Otrzymałam wsparcie, którego potrzebowałam. Sprawa zakończyła się znacznie szybciej niż podejrzewałam, do tego z efektem na jaki liczyłam. Mecenas wypracował dla nas takie rozwiązanie, które było najbardziej korzystne. Współpraca od początku do końca była na najwyższym poziomie! Polecam z głębi serca, każdej osobie, która potrzebuje pomocy.

 10. Dwukrotnie korzystałam z pomocy kancelarii i za każdym razem dostałam pełne wsparcie, bardzo szybko i na klarownych zasadach.. Okoliczności spraw nie należały do najmilszych, tym bardziej jestem wdzięczna pracownikom kancelarii za bardzo ciepłe przyjęcie, cierpliwość i rzecz jasna skuteczność.

 11. Współpraca na poziomie, od początku do końca. Zaangażowanie, pilnowanie terminów, doprowadzanie spraw do końca. Dzieki pomocy Kancelarii udało mi się znacząco zwiększyć alimenty na dwójkę dzieci

 12. Warto z nimi współpracować, zwłaszcza wtedy gdy staramy się o wypłatę odszkodowania. Samodzielna walka ze sprawcą wypadku kompletnie mija się z celem

 13. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona usługami kancelarii Acta Vera. pan Marcin jest osobą, którą można z czystym sumieniem polecić. Bardzo szybko i sprawnie doprowadził do zakończenia sprawy rozwodowej. Jego działania są skuteczne i szybkie co pozytywnie wpłynęło na zakończenie sprawy. Jeszcze raz bardzo polecam

 14. Konkretna pomoc w sprawie niesłusznego oskarżenia o kradzież i pobicie. Zachowanie prawnika który mnie reprezentował naprawdę na poziomie. Polecam do takich trudnych spraw

 15. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Specjaliści od trudnych rozwodów, alimentów, ustalania prawa do opieki nad dzieckiem. Moją sprawę prowadził miły, doświadczony i dobrze obeznany w przepisach adwokat – dzięki niemu rozwód odbył się w miarę „bezboleśnie”

 16. Ogólnie ze współpracy jestem zadowolony. Kancelaria zajmowała się moją sprawą rozwodową. Pierwsze wrażenie pozytywne, omówienie szczegółów, przedstawienie dokumentów, wyjaśnienie kwestii problemowych. Sprawa od początku do końca prowadzona w sposób rzetelny, uzyskane warunki do opieki nad dzieckiem uważam za więcej niż zadowalające. Polecam Kancelarię do takich spraw

 17. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że jeżeli ktoś wykonuje dobrą robotę to trafiają się właśnie osoby, które chcą zaszkodzić. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi świadczone przez Pana Marcina Komorowskiego. Z Panem Marcinem współpracuje już jakiś czas (ponad 2 lata) i nigdy mnie nie zawiódł. Stosunek ceny do jakości jest na bardzo dobrym poziomie – niejednokrotnie rozmawiałem na tematy związane z moją sprawą z aplikantem i był on bardzo dobrze przygotowany do rozmowy + wszelkie pisma, które miały być przygotowane były złożone w terminie. Na każdej ze spraw Pan Marcin stawiał się osobiście co bardzo pozytywnie wpłynęło na przebieg rozpraw i korzystny dla nas wynik. Najlepszym dowodem na wysoki poziom świadczonych usług będzie rozmowa i umówienie się na spotkanie. Serdecznie polecam

 18. Chcę polecić tę kancelarię jako sprawdzoną w sprawie z zakresu prawa cywilnego. Wszystko przebiegło sprawnie od pierwszego spotkania. Wiedziałem też jak wygląda współpraca, kto się będzie mną zajmował, na jakich zasadach i w ramach jakiego wynagrodzenia. De facto cieszę się z szybkiego i niemalże bezproblemowego rozwiązania dużych problemów osobistych.

 19. Niedawno zmieniłem adwokata w sprawie rozwodowej i na tą chwilę wygląda na to że z tą kancelarią zostanę na dłużej. Podejście do klienta i profesjonalizm – max gwiazdek. Skuteczność – niestety jeszcze nie wiem 🙂

 20. Bardzo konkretne podejście do klienta, sprawy i warunków współpracy.
  Nie miałem żadnej wiedzy ani pojęcia jak w ogóle zabrać się za sprawę podziału majątku w skonfliktowanej rodzinie. Zostałem poprowadzony praktycznie za rękę. Finał satysfakcjonujący. Mogę polecić kancelarię i miłe panie które mi pomagały w tego typu problemach.

 21. Polecam kancelarię Acta Vera do pomocy przy sprawach rodzinnych (sprawie rozwodowej, alimentach). Bardzo trudna sytuacja i ciężka również emocjonalnie sprawa, a dzięki osobom z kancelarii poprowadzona w miarę bezboleśnie.
  Korzystałem z konsultacji podczas której podjąłem decyzję, aby powierzyć pełnomocnictwo mecenasowi. Dzięki temu każdy etap postępowania był na bieżąco pod kontrolą i opieką kogoś kompetentnego, a ja miałem potrzebne informacje i względne poczucie bezpieczeństwa, za co dziękuję.

 22. Z czystym sercem nie polecam tej kancelarii. Mama miała nieprzyjemność współpracować z Panem Komorowskim przez niemalże rok, bo niestety uwierzyła pozycjonowaniu strony, a nie opiniom. Mecenas przez rok rozmawiał z mamą tylko raz, reszta czasu to ciężkie rozmowy z jego wieloma aplikantami, którzy byli kompletnie niedoinformowani, a co za tym idzie nieprzygotowani do sprawy. Ceny za usługi niemożliwie zawyżone, poprzez błędy aplikanta płaci się kilka razy za tą samą usługę. Brak konkretnych planów i propozycji, brak kontaktu z własnej inicjatywy. Wszelka inicjatywa wypływała wyłącznie z naszej strony, a aplikanci zajmowali czas telefoniczny paplaniną, która kosztowała nas sporo, a nie przyniosła żadnych efektów. Chciałabym również zwrócić uwagę na wysokie oceny na Google, są one fałszywe… Wykfalifikowana Pani adwokat powiedziała, że za takie usługi i ceny można jedynie wytoczyć sprawę karną, z czego zrezygnujemy bo mamy dosyć nerwów. Absolutnie nie polecam Actavera, to ludzie dla których liczą się tylko i wyłącznie pieniądze.

  1. Niestety wszystko co zostało przez Panią Milę napisane jest prawdą! Potwierdzam w stu procentach! Dokładnie mam to samo! Jestem bardzo rozczarowana Panem Mecenasem i jego aplikantami (a oni głównie zajmują się moją sprawą). Miałam duże nadzieje na szybkie załatwienie sprawy (tak wynikało z rozmowy z Panem Mecenasem), ale niestety idzie jak „po grudzie”. Opłaty bardzo wysokie!!! Gdybym wiedziała, że to aplikanci będą zajmować się moją sprawą nie zgodziłabym się na to. Zazdroszczę wszystkim, którzy z takim zachwytem piszą o współpracy z Kancelarią Acta Vera!

 23. Acta Vera Marcin Komorowski najgorsza kancelaria jaką spotkałem w swoim życiu ,a już na tym świecie żyje długo . Pan mecenas nie ma na nic czasu ma za to dużo aplikantów którzy wykonują prace mało starannie ,a stawki jakby prowadził sprawę adwokat z długim stażem . Jednym słowem koszmar !!! Wszystkie sprawy jakie mu zleciła nasza firma albo przegrał albo niedotrzymał terminów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Szukaj w promieniu 10 km

Wizytówki i opinie o adwokatach