Lista adwokatów

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska

4.3
  1. Włocławek
  2. » JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska
Adres:
Dziewińska 29h/1, Włocławek 87-800
Opis:

Radcowie Prawni tworzący naszą Kancelarię to osoby posiadające niezbędną wiedzę, doświadczenie, a przy tym prawdziwi pasjonaci prawa. W zależności od charakteru powierzonej sprawy przekazana zostaje ona Radcy Prawnemu specjalizującemu się w danej dziedzinie. Praktyka Kancelarii koncentruje się na prawie cywilnym, gospodarczym oraz karnym. W imieniu naszych Klientów występujemy przed sądami, organami administracyjnymi i egzekucyjnymi, a także uczestniczymy w negocjacjach.

Siedziba Kancelarii znajduje się we Włocławku przy ul. Dziewińskiej, jednakże współpracujemy z Klientami z całego kraju.

Zapraszamy do współpracy

4 thoughts on “JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska”
  1. Dobry, uczciwy i zaangażowany prawnik. Widać, że prawnicy z tej kancelarii angażują się w swoją pracę i poświęcaja czas klientowi, który nieraz przez koleje życia naprawde nie wie co robić i trzeba go po prostu poprowadzić za reke. tu się tą opieke po prostu od razu czuło

  2. POLECAM! Zostałam poszkodowana w dosc nieprzyjemnych okolicznosciach. Trafiłam do Kancelarii z polecenia i rzeczywiście poziom obsługi klienta i fachowości to 5/5.

  3. Najlepszy Adwokat we Włocławku! Pomimo ogromnej dawki stresu, irracjonalnego zachowania strony przeciwnej i mojego pesymistycznego nastawienia mecenas z tej kancelarii zadbał o korzystne dla mnie rozstrzygnięcie. Polecam bo naprawdę warto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji