Lista adwokatów

Zajda Andrzej, adwokat. Kancelaria

1.0
  1. Polska
  2. »
  3. Zachodniopomorskie
  4. » Zajda Andrzej, adwokat. Kancelaria
Adres:
Zachodniopomorskie Szczecin Monte Cassino 7 lok. 1, Zachodniopomorskie, Polska 70-465
Dane kontaktowe
One thought on “Zajda Andrzej, adwokat. Kancelaria”
  1. SZCZERZE ODRADZAM, głównie ze względu na nieprofesjonalne podejście, brak honoru i chciwość oraz końcowe ośmieszanie kancelarii.
    W wielkim skrócie: Przychodzę do p. Andrzeja w celu poprowadzenia mojej sprawy która jest w trakcie, ustalamy wszystkie szczegóły współpracy, które diametralnie odwracają moją koncepcję. Zgadzam się na jego warunki (czego do dziś żałuję) finału rozprawy, miało być lepiej, szybciej, taniej i mniej problemowo- ustalamy cenę za poprowadzenie rozprawy według jego wizji. Złożyłem pismo do sądu o zmianę roszczeń względem koncepcji p. Zajdy, i zgodnie z naszą słowną umową wtedy do akcji miała wejść kancelaria za ustaloną kwotę 4000zł. Niestety w tym momencie Pan Andrzej na tym etapie pokazał jakim jest profesjonalistą i mówiąc że sprawę poprowadzi za 50% większą stawkę niż ustaliliśmy w jego kancelarii. Na mój argument, iż ustaliliśmy konkretne warunki wraz z kwotą stwierdził, że jego kancelaria się szanuje i nie jest targowiskiem, albo akceptuje albo nienie. Podziękowałem za propozycjepropozycje wyśmiałaen jego słowa i się rozłączyłem. Po 3 minutach dostałem telefon że możemy zostać przy wcześniej ustalonej kwocie, ale zdecydowanie z takim człowiek nie chciałem mieć już nic do czynienia.

    Do dziś borykam się z konsekwencjami zaproponowanej przez Pana Zajde formy rozwiązania sprawy, choć w toku rozprawy pewne rzeczy udało się zmienić na lepsze niż te proponowane przez p. Andrzeja, to u tak więcej mi wizyta u niego zaszkodziła niż pomogła i zdecydowanie pokazała jakim jest „profesjonalistą”. Od całego zdarzenia mijają już 3 lata. Po przemyśleniach szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji