Lista adwokatów

Schneider Agnieszka. Kancelaria adwokacka

4.5
 1. Polska
 2. »
 3. Wielkopolskie
 4. » Schneider Agnieszka. Kancelaria adwokacka
Adres:
Wielkopolskie Pleszew Kazimierza Wielkiego 2, Wielkopolskie, Polska 63-300
25 thoughts on “Schneider Agnieszka. Kancelaria adwokacka”
 1. Pani adwokat dokonuje cudów. Przedstawiła pogląd na sprawę w bardzo czarnej wizji a małą opcją na powodzenie po czym wywalczyła uniewinnienie w sprawie gdzie wydawało się to niemożliwe. Wiedza + doświadczenie + rzetelna praca złożyły się na wygraną.

 2. Pani Mecenas Schneider to najlepszy adwokat do walki z ubezpieczycielami i bankami. Jest niezmordowana i ma świetne pomysły.

 3. Pani Mecenas jest osobą z bardzo szeroką wiedzą prawniczą, którą potrafi świetnie zastosować w praktyce.

 4. Pani adwokat Agnieszka Schneider jest bardzo rzeczowa i skrupulatna, wszystko wykonuje bardzo szybko, niemalże od ręki, mam porównanie z innymi prawnikami u których się czeka długo na cokolwiek bez powodu, u niej jeśli jest tzw poślizg to jest to zawsze uzasadnione

 5. Pani mecenas jest bardzo dobrym adwokatem, nie obiecuje cudów, jak się nie da to mówi.

 6. Mecenas w pełni tego słowa znaczeniu. Cierpliwie wyjaśnia problem, widać, że dąży do jak najlepszego rozwiązania

 7. Dzisiaj dostałem od Pani Mecenas informację o zmniejszeniu zabezpieczenia alimentów w rozwodzie z bardzo dużej kwoty na kwotę znacznie mniejszą, poprzedni pełnomocnik obiecywał mi złote góry i chwalił się wielką mocą sprawczą a w ostateczności prawie pociągnął mnie na dno. Tak więc bardzo polecam bo od razu mi powiedziała, że nie będzie lekko ani szybko ani do końca tak jak bym chciał. Szczerość jest ważna, żeby nie robić klientowi nadziei na bóg wiec co się nigdy nie spełni.

 8. Do Pani Adwokat trafiłem z polecenia i potwierdzam opinie o jej rzetelności i fachowości. Żona miała adwokata z dużego miasta, to robiło trochę taką atmosferę, że przyjechał mecenas z metropolii, a jak się okazało popełniał błąd za błędem, pisał rzeczy zupełnie niepotrzebne a o potrzebnych wnioskach zapomniał albo nie wiedział. Tak więc to, że adwokat jest z dużego miasta o niczym nie świadczy, nie świadczy. A to, że adwokat jest z mniejszego miasta niczego nie ujmuje skoro zna się świetnie na swojej robocie.

 9. polecam Panią adwokat Schneider, trzeba się nastawić że sprawę przeprowadzi ale nie lubi tzw. zawracania głowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji