Lista adwokatów

Adwokat Krzysztof Śpiewak

0.0
  1. Polska
  2. »
  3. Wielkopolskie
  4. » Adwokat Krzysztof Śpiewak
Adres:
Złotów, Polska, Wawrzyniaka 1/1, Wielkopolskie, Polska 77-400
Opis:

Adwokat Krzysztof Śpiewak ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył szereg praktyk zawodowych w różnych poznańskich kancelariach, w których mógł zdobyć cenne doświadczenie potrzebne do wykonywania obowiązków zawodowych. To wszystko przyczyniło się do możliwości otworzenia kancelarii adwokackiej, która działa m.in. w Złotowie, Krajence, Łobżenicy, Poznaniu, Pile i Trzciance.

W ramach działalności, kancelaria adwokacka świadczy stałą obsługę dla firm na indywidualnie ustalonych z Klientami warunkach. Ponadto, zajmuje się również pomocą prawną osób fizycznych. Na stronie  www.adwokatspiewak.pl można zapoznać się z pełnym wachlarzem usług, z jakich można skorzystać w tej kancelarii prawnej.

Wszystkie usługi świadczone są z najwyższą starannością. Jest to możliwe dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, jaki w swoich działaniach wykazuje Adwokat Krzysztof Śpiewak. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które dostępne są na stronie internetowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji