Lista adwokatów

Skurkiewicz Zbigniew. Kancelaria adwokacka

2.5
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Skurkiewicz Zbigniew. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Chorzów Wolności 12, Śląskie, Polska 41-500
8 thoughts on “Skurkiewicz Zbigniew. Kancelaria adwokacka”
 1. Mierny adwokat wielki bajkopisarz. Dużo obiecuje nic z tego nie realizuje. Nie polecam – nie przygotowuje się do sprawy ogólnie po otrzymaniu pieniędzy bez rachunku nie interesuje się klientem. Totalny brak kompetencji !!! NIE POLECAM !!!

 2. Cóż, co do tego Pana nic się nie zmieniło dalej naciąga klientów przedstawiając się jako nie lada fachowiec. Bierze pieniądze i nie wystawia rachunku. Nie czyta akt nie przygotowuje się na sprawę – po prostu najwyższy poziom niekompetencji. Radzę omijać z daleka – ja zrezygnowałem po pierwszej rozprawie bo byłem załamany. Nie rozumiem ja prawnik może nie zapoznać się nawet w stopniu minimalnym aktami. ODRADZAM OMIJAĆ Z DALEKA !!!

 3. Nie polecam.!!”Wędrujący adwokat”Bez kancelarii- żaden podany adres nie jest aktualny.Mierny adwokacina i jeszcze gorszy czlowiek z wybujałym „ego”. Radzę omijać tego pana z daleka.

 4. Niestety potwierdzila się opinia pana J.W. Nieuczciwy, niekompetentny adwokacina. Kasę wziął , rachunku nie wystawil, nic nie zrobił za wyjatkiem” dobrego wrażenia”. Radzę omijać tego pana z daleka.

 5. wyjatkowo nieuczciwy adwokat, wzial honorarium za sprawe i po 4 latach okazalo sie ze wogole jej nie wprowadzil na wokande. Nie chce oddac wplaconego honorarium. Chlop bez ambicji i honoru. Capnal kase i nic nie zrobil kompletnie .Bezczelny. Radze unikac go jak zaraze

  1. Nigdy nie prowadziłem żadnej Pańskiej sprawy.
   Podaje Pan nieprawdziwe informacje, a ich treść i forma najlepiej świadczy o Pańskim poziomie.

   1. Niestety potwierdzam opinię Pana Wojtasa. Pan Skurkiewicz przyjmuje zlecenie, bierze pieniądze bez faktury i nie robi nic w sprawie po czym…kontakt się urywa gdy ktoś wystapi o zwrot pięniedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji