Lista adwokatów

Nocuń Przemysław. Kancelaria adwokacka

3.9
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Nocuń Przemysław. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Częstochowa Śląska 2 lok. 2, Śląskie, Polska 42-200
Dane kontaktowe

2 komentarze

 1. NAJLEPSZY ADWOKAT -PRZEMYSŁAW NOCUŃ pisze:

  Witam. Na spotkaniu oraz podczas rozmów telefonicznych z Panem Mecenasem Przemysławem Nocuniem zauważyłem u Niego doskonałą znajomość przepisów i łatwość poruszania się po nich.Dzięki czemu szybko dostałem informacje prawne dotyczącej mojej sprawy dotyczącej wypowiedzeń najmu lokalu w kamienicy dla wszystkich lokatorów.Bardzo podobała mi się umiejętność Pana Mecenasa tłumaczenia języka prawniczego na język normalnego obywatela.To mi pomogło w zrozumieniu jakie mam możliwości w mojej sprawie.Podjęcie decyzji było już dla mnie łatwiejsze.
  Sama atmosfera spotkania, poczucie humoru, otwartość i chęć pomocy sugerują że to NAJLEPSZY ADWOKAT NA ŚWIECIE.POLECAM.Tomasz Zawada

 2. Ania pisze:

  Pan mecenas Przemysław Nocuń to godny polecenia wysokiej klasy fachowiec. Doskonale zna prawo, posiada również rozległą wiedzę w wielu innych dziedzinach, co przekłada się na wysoką jakość Jego usług.
  Jest osobą rzetelną, oddaną sprawie, zawsze ma czas dla klienta, służąc mu radą i wszelką pomocą. Wszystkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny, czytelny, dostosowany do wiedzy odbiorcy. Jest konkretny i co najważniejsze skuteczny.
  Współpraca z Panem mecenasem to czysta przyjemność, ponieważ poza profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, czystą ludzką życzliwością i szacunkiem do klienta, posiada umiejętność tworzenia na spotkaniach miłej i przyjaznej atmosfery, a jego spokój i optymizm pozytywnie wpływają na samopoczucie zestresowanego człowieka.
  Moja sprawa była trudna, niejednoznaczna, wiele faktów i osób świadczyło przeciwko mnie, a jednak dzięki Panu Przemysławowi sprawa zakończyła się pomyślnie, tak jak tego oczekiwałam.
  Nie życzę nikomu, aby musiał korzystać z pomocy obrońcy, ale gdy już tak się stanie, uczciwie i z całego serca polecam wszystkim dobrego adwokata, jakim niewątpliwie jest Pan Przemysław Nocuń i Jego wspaniali współpracownicy, osoby profesjonalne, a jednocześnie ciepłe i wyrozumiałe. Anna Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji