Lista adwokatów

Niczewska-Kołek Zofia, adwokat

3.6
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Niczewska-Kołek Zofia, adwokat
Adres:
Śląskie Katowice Wojewódzka 22, Śląskie, Polska 40-026

5 komentarzy

 1. Sonia pisze:

  Profesjonalna pani adwokat, w dodatku bardzo sympatyczna.

 2. Agnieszka pisze:

  Ta kobieta jest straszna… Ale Kołek moze innych uda ci sie skrzywdzić ale tej sprawy nie wygrasz. Nikt nie da sie ci zmanipulowac nie masz zadnego wplywu na nic chocbys plula jadem na lewo i prawo. Nie dostaniesz tego czego chcesz. Jestes straszna…ale sprawoedliwosci stanie sie zadosc .

 3. Mama pisze:

  Niczewska kołek w sprawie rodzinnej skutecznie izoluje córkę od matki -na życzenie swojego klienta. Pani kołek od 3 lat walczy o to żeby 8 letnia obecnie dziewczynka nie miała mamy. Najpierw poradziła swojemu klientowi aby ten porwał dziecko z przedszkola a następnie odizolowal, przekonując sąd że matka dla dziecka stanowi zagrożenie. Pomimo iż Kołek ze swoim klientem nie udowodnili nic , dziecko jest już mocno zmanipulowane. adw. niczewska kołek niszczy dziecko i nazywa to jej dobrem .

  • Emi pisze:

   Ona zwraca sie do syrony przeciwnej na ty jest chamska i arogancka przy tym zupelny brak wiedzy prawniczej tylko pyszczyc ujadac potrafi kołek jeden. Stosuje niedozwolone praktyki w postaci wizyt w przedszkolach ivjechania po dyrektorkach ujada jak swolocz. Klamie i prawdopodobnie zawsze cos laczy ja z klientami jakies relacje prywatne bo oczernia i ubluza ich bylym partnerkom zachowujac sie nieprofesjonalnie i z duzym ladunkiem emocjonalnym. Chora kobieta. Ale zostanie skierowana na nia skarga do samorzaduvjuz wkrotce.

   • Mama pisze:

    Emi to co mówisz moze byc prawdą ze osobiście kolkowa kontaktuję się ze szkołami , ja też dowiedziałam się ze dzwoni i poucza dyrektora lub wysyła pisma . Masakra wogole jak ta baba klamie w sądzie jak zmyśla zeby wygrać sprawę. Sąd powinien takich adwokatów z sali wyrzucać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji