Lista adwokatów

Bańczyk Piotr. Kancelaria adwokacka

2.3
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Bańczyk Piotr. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Katowice Dyrekcyjna 10 lok. 2, Śląskie, Polska 40-013

17 komentarzy

 1. Marek pisze:

  Z mojego własnego doświadczenia. Pozew napisany z błędami a wymiana pisma pomiędzy kancelarią a sądem trwała rok, zanim doszło do procesu.

 2. Józef pisze:

  << Usunięte przez moderatora >>: proszę opisywać własne doświadczenia z kancelarią.

 3. Artur pisze:

  ***** usunięte na prośbę adwokata *****

  • adwokat Piotr Bańczyk pisze:

   Kancelaria, którą prowadzę, świadczy pomoc prawną najwyższej jakości, z korzyścią dla wszystkich klientów. Osobiście, w codziennej praktyce, dbam o interesy klientów, przyczyniając się do należytego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Praktykę w tym zakresie prowadzę od ponad 20 lat. Kancelaria posiada renomę i krąg zadowolonych klientów. Anonimowy wpis, do którego zamieszczam komentarz, jest kolejnym wpisem osoby, która prawdopodobnie jest byłym pracownikiem kancelarii, która z uzasadnionych przyczyn przestała być członkiem zespołu kancelarii, z czym, jak dowodzi wpis, nie może się pogodzić, czego wyrazem jest szkalowanie dobrego imienia w internecie. Podkreślenia wymaga, że to nie kancelaria usuwa bezzasadne wpisy ze stron internetowych, tylko administrator strony.

 4. Janina pisze:

  << Usunięte przez moderatora >>: proszę opisywać własne doświadczenia z kancelarią.

 5. Karolina pisze:

  **** usunięte na wniosek adwokata ****

  • Adwokat Piotr Bańczyk pisze:

   Szanowni Państwo

   Wszczęte w ramach kancelarii postępowanie wyjaśniające wykazało, że Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Bańczyka nigdy nie zawarła umowy na świadczenie pomocy prawnej przed sądem w sprawie z ZUS z osobą o imieniu Karolina. Po ustaleniu prawdziwych danych autora opinii zostaną podjęte czynności, w zakresie ochrony dóbr osobistych naruszonych nierzetelnym wpisem opublikowanym w złej wierze. Zespół kancelarii w tym adwokat Piotr Bańczyk jako lider zespołu w każdej prowadzonej sprawie świadczy pomocy prawną z należytą starannością. W sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych Kancelaria nigdy nie uzgadniała wynagrodzenia adwokackiego od czynności i tym bardziej w kwocie 1000 złotych. Zapraszamy do korzystania z Usług, które świadczymy z korzyścią dla klientów.

   Kancelaria Adwokacka
   Adwokat Piotr Bańczyk

 6. Ewelina pisze:

  Bardzo polecam. Adwokat Bańczyk wygrał moją sprawę o zapłatę przeciwko Kredyt Inkaso I Niestanadryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Bardzo rzetelny adwokat. Cały zespół adwokatów z kancelarii bardzo kompetentny i profesjonalny. Dziękuję za pełen sukces.

 7. Jasiu pisze:

  ===== usunięto na prośbę adwokata =====

 8. Beata pisze:

  Bardzo dobra obsługa prawna. Polecam kancelarię, profesjonalny i miły personel, siedziba w samym centrum Katowic.

 9. Joanna Kałek ASKA pisze:

  Mecenas Piotr Bańczyk wygrał kilkanaście procesów z TUiR WARTA S.A. w moim imieniu jako pozwanej. Polecam skorzystanie z usług Mecenasa, który działa skutecznie, profesjonalnie,wykazuje dużą wiedzę i umiejętności zawodowe.

 10. Tadeusz Stawiarski pisze:

  Adwokat Piotr Bańczyk został mi polecony jako specjalista w sprawach spornych z ZUS. Adwokat Piotr Bańczyk wraz z zespołem adwokatów kancelarii wygrał moją sprawę z ZUS o przeliczenie emerytury, potwierdzając zaufanie do swojej skuteczności. Polecam adwokata Piotra Bańczyka z Katowic wszystkim mającym sprawy sporne z ZUS.

 11. Natalia pisze:

  ===== usunięto na prośbę adwokata =====

 12. Estres pisze:

  Skutecznie poprowadzone 2 sprawy przeciwko ubezpieczycielom . Sprawnie , pełna informacja o postępach, wygrane . Polecam

 13. kamil pisze:

  polecam mecenasa Piotra Bańczyk. Szybko i skutecznie przeprowadzona sprawa. O sprawie byłem informowany na bieżaco. Polecam.

 14. Radosław pisze:

  tutaj jeszcze nie można znaleźć opinii na temat Pana mecenasa, dlatego zamieszcza portal na którym udało mi się koementarze dotyczące pracy Pana mecenasa  znaleźć: LINK USUNIĘTY PRZEZ MODERACJĘ

  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji