Lista adwokatów

Alojzy i Jarosław Lampart. Kancelaria adwokacka

3.5
  1. Polska
  2. »
  3. Śląskie
  4. » Alojzy i Jarosław Lampart. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Rybnik Młyńska 3, Śląskie, Polska 44-200
Dane kontaktowe
3 thoughts on “Alojzy i Jarosław Lampart. Kancelaria adwokacka”
  1. Nie polecam w sprawach karnych. Dodzwonić się do tego Pana graniczy z cudem, żeby czegokolwiek się dowiedzieć… Naobiecywał, nadziei narobił, dużo pieniędzy wziął i to tyle ze „współpracy”. Pan „adwokat” pomylił klientów i wysłał błędne pismo do sądu, przez co jedna sprawa nie została rozpatrzona. Równie dobrze możnaby było wziąć adwokata z urzędu.

  2. Ja również Jarka nie polecam. Spartaczył sprawę o podział majątku jak aplikant na stażu.

  3. Pan Jarosław . Lampart W sprawie karnej Na razie to nie polecam . Mial zapoznac sie z aktami i rozmawiac z prokuratorem w celu umorzenia oraz spowodować wpisy do akt . Po tygodniu oświadczył że nikt niema prawa przeglądać akt sprawy . … w terminie w ktorym byl umowiony z prokurator mylac klientow … po 3 mc nie wie jakie pismo dostałem z prokuratury . Twierdzi że to pewnie inna sprawa . Sam chodziłem za tymi wpisami na policje ale mnie przegadywano i odmawiano twierdząc że śledztwo zamknięte . Pan lampart miał się coś dowiedzieć . Teraz twierdzi że będzie rozmawiał o tym z komendantem . Przecież to się rozmawia ze prowadzący mi sprawę . Nie przychodził na umówione spotkanie. Każdy zapomni … nawet nie odebrał .
    . Zapewne pan Lampart jest również lub byl adwokatem z urzedu podobno dobrze prowadzi sprawy podzialow majatkow pomaga przepisac nieruchomosc . Ciekawi mnie czy aby przypadkiem nie poprowadzi perfekcyjnie jakiejs sprawy o zniesławienie … tutajzostawilem dobra pracę w delegacjach by … coś działać .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji