Lista adwokatów

Adwokat Ewa Brodzińska-Nowak, adwokat Marcin Nowak. Kancelaria adwokacka

2.4
 1. Polska
 2. »
 3. Śląskie
 4. » Adwokat Ewa Brodzińska-Nowak, adwokat Marcin Nowak. Kancelaria adwokacka
Adres:
Śląskie Chorzów Jagiellońska 1, Śląskie, Polska 41-500
Dane kontaktowe

15 komentarzy

 1. Prokurent pisze:

  Daje dużego pozytywa, miłe i profesjonalne podejście do klienta. Rozmowy przy kawie każde szczegółowo omawiane. Plus!!!

 2. Firma pisze:

  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Mecenas Nowak szczegółowo zakreśla temat sprawy i do końca sprawy prowadzi a nadto dokłada wszystkich starań dla dobra klienta tak jak było w naszym przypadku. Człowiek godny zaufania.

 3. c.r. pisze:

  uważam, że wszystkie negatywne komentarze wypisują klienci, którym nie udało wygrać się procesu. Z własnego doświadczenia wiem, że Kancelaria Adwokacka dokłada wszelkich starań do reprezentowania dobra klienta. U nas wszystko było ok. Natychmiastowa reakcja i natychmiastowe działanie.

 4. K.T. pisze:

  zleciliśmy dwie sprawy do prowadzenia mecenasowi Nowakowi z czego okazały się dla nas wygrane rekomendacja na duży plus pozdrawiam

 5. Witold pisze:

  Adwokat Marcin Nowak prowadził moją sprawę od samego początku do końca! Polecam. Jestem zadowolony z obsługi.

 6. Olek pisze:

  jestem zadowolony z udzielonej pomocy prawnej, jak najbardziej polecam

 7. Marian S. pisze:

  Pan Mecenas bardzo rzetelnie i szybko zajął się moją sprawą. Polecam

 8. Sp. Z o.o. pisze:

  Powierzyliśmy sprawę do prowadzenia Panu Mecenasowi Marcinowi Nowak. Sprawa zakończyła się sukcesem dla nas. Profesjonalizm oraz bieżący kontakt z informacjami o sprawach jak i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 9. Marcin pisze:

  Tragedia, kancelaria w ogóle nie godna zaufania, przestrzegam wszystkich jak poprzednie wpisy jasno mówią, ta kancelaria ZDECYDOWANIE nie pomoże w żadnej sprawie, omijajcie!

 10. sky pisze:

  Moim zdaniem bardzo nieprofesjonalne podejście. Podzielam opinie osób wyżej. Na podpisaniu umowy rozmawia się z prawnikiem natomiast spawa przejmuje aplikant który czasami nie ogarnia ( ma do tego prawo bo dopiero uczy sie zawodu po studniach) .
  Moja sprawa oczywiście fiasko.

 11. Katarzyna pisze:

  Poszukuje firm współpracujących z tą kancelarią oraz osób prywatnych. Tel:664053176

 12. Sylwia pisze:

  Polecam każdemu kto poszukuje fachowej pomocy prawnej. Konkretne podejście do sprawy.Miłe podejście do klienta.Sprawa wygrana.100% polecam.

 13. Dawid pisze:

  Stanowczo odradzam!sprawa w Sadzie Pracy – koszt 1500 za proces,250 Zł za każą rozprawę…Mec.Ewa Brodzinska Nowak saksowałe mnie łącznie 3000 zł za sprawę z mojego powództwa…Na przeciąganie rozprawy wzdychała nieprzyjemnie sama Sędzina…a sprawę przegrałem w 99% wg.uzasadnienia.

 14. niezadowolony-klient pisze:

  zdecydowanie NIE polecam, naciągają na obonament i najdłuższą linię obrony tak żeby oczywiscie abonament placi,c a po miesiacu pierwsze pismo, wysyłają, niemiły i opryskliwy kontakt, za wyjątkiem pierwszego spotaknia na którym umowe sie podpisuje, każda inna bedzie lepsza niz ta kancelaria.

  • Teraz już biedny pisze:

   Nie polecam. Sprawy spycha na swoich aplikantów. Ani razu się nie pojawiła osobiście na rozprawach. Osobiście się można spotkać w celu zapłacenia za kolejne wnioski, aplikacje itp. i to też nie zawsze. Sprawa oczywiście została przegrana na każdym możliwym froncie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji