Lista adwokatów

Murawski Janusz. Kancelaria adwokacka

1.8
  1. Polska
  2. »
  3. Mazowieckie
  4. » Murawski Janusz. Kancelaria adwokacka
Adres:
Mazowieckie Sokołów Podlaski ks. Bosco 4, Mazowieckie, Polska 30.07.300
Dane kontaktowe

3 myśli w temacie “Murawski Janusz. Kancelaria adwokacka”

  1. Sprawdzony adwokat. Spokój i opanowanie, rzeczowe podejście do sprawy owocuje na sali rozpraw. Polecam jak najbardziej!

  2. Bardzo polecam Pana Mecenasa Janusza Morawskiego. Profesjonalne podejście do klienta. Mając takiego pełnomocnika obok siebie można czuć się bezpiecznie jednym słowem mówiąc „skuteczny ” i najlepszy ☺

  3. Mam bardzo złą opinię o Kancelarii Pana Janusza Murawskiego z Sokołowa Podlaskiego i nikomu nie polecam. Ten adwokat prowadził moją sprawę rozwodową, którą , moim zdaniem w dużej mierze , przegraliśmy z powodu bardzo nieumiejętnego prowadzenia jej przez pana adwokata i jego aplikanta, który był przy pierwszej rozprawie. Po przegraniu sprawy w pierwszej instancji namówił mnie ten pan do apelacji – za odpowiednią opłatą zapewniając, że wyrok da się „odkręcić”. O terminie rozprawy nawet nie raczył mnie poinformować i wręcz po kilku miesiącach od przegranej rozprawy wyrok sądu apelacyjnego po prostu przesłał mi mailem bez jednego słowa komentarza. po prostu ignoranctwo zupełny brak fachowości i totalna bezczelność .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Wizytówki i opinie o adwokatach