Murawski Janusz. Kancelaria adwokacka

2.7
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Murawski Janusz. Kancelaria adwokacka
Adres:
Mazowieckie Sokołów Podlaski ks. Bosco 4, Mazowieckie, Polska 30.07.300
Dane kontaktowe

9 komentarzy

 1. Konsekwencja,rzetelność,profesjonalne podejście do każdej sprawy.Polecam Pana Mecenasa Murawskiego kazdemu potrzebującego pomocy prawnej za rozsądne pieniądze.

 2. Polecam mecenasa Murawskiego każdemu. Bardzo rzeczowe i solidne podejście do sprawy za rozsądne pieniądze. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi a sprawa była bardzo skomplikowana

 3. Pan Mecenas podjął się prowadzenia naszej trudnej i zawiłej sprawy.
  Jest człowiekiem bardzo empatycznym oraz konkretnym.
  Bardzo dziękujemy!

 4. Dołączam bardzo pozytywną opinię o Panu Mecenasie Januszu Murawskim. Prowadzi moją sprawę bardzo konsekwentnie i fachowo.
  Pana Mecenasa cechuje bardzo duża szczegółowość rozpoznania sprawy i konsekwentne dążenie do celu przed sądem.
  Duży pozytyw!

 5. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Januszem Murawskim. Kancelaria przyjazna, profesjonalne podejście do sprawy, fachowe doradztwo i zainteresowanie sprawami klienta. W mojej sprawie skuteczny. Polecam.

 6. Rzetelność, kompetencje, rzeczowość, terminowość, zaangażowanie – to niektóre cechy Pana Mecenasa Janusza Murawskiego.
  Dziękuję Panu Mecenasowi i Pani prowadzącej Kancelarię za pomoc w moich sprawach.

 7. Sprawdzony adwokat. Spokój i opanowanie, rzeczowe podejście do sprawy owocuje na sali rozpraw. Polecam jak najbardziej!

 8. Bardzo polecam Pana Mecenasa Janusza Morawskiego. Profesjonalne podejście do klienta. Mając takiego pełnomocnika obok siebie można czuć się bezpiecznie jednym słowem mówiąc “skuteczny ” i najlepszy ☺

 9. Mam bardzo złą opinię o Kancelarii Pana Janusza Murawskiego z Sokołowa Podlaskiego i nikomu nie polecam. Ten adwokat prowadził moją sprawę rozwodową, którą , moim zdaniem w dużej mierze , przegraliśmy z powodu bardzo nieumiejętnego prowadzenia jej przez pana adwokata i jego aplikanta, który był przy pierwszej rozprawie. Po przegraniu sprawy w pierwszej instancji namówił mnie ten pan do apelacji – za odpowiednią opłatą zapewniając, że wyrok da się “odkręcić”. O terminie rozprawy nawet nie raczył mnie poinformować i wręcz po kilku miesiącach od przegranej rozprawy wyrok sądu apelacyjnego po prostu przesłał mi mailem bez jednego słowa komentarza. po prostu ignoranctwo zupełny brak fachowości i totalna bezczelność .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji