Lista adwokatów

Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka

4.5
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka
Adres:
Mazowieckie Warszawa Elektoralna 13 lok. 116, Mazowieckie, Polska 00-137
Dane kontaktowe

6 komentarzy

 1. Janina pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru prawniczki. Pani mecenas prowadziła nam sprawę o drogę oraz o zapłatę zaległych faktur. Polecamy dalej, Janina i Włodek

 2. viki pisze:

  Moja córka rok temu rozpoczęła sprawę rozwodową i razem odwiedziłyśmy kilka kancelarii, ale ostatecznie sprawę powierzyłyśmy mec. Agnieszce Kimak. Sprawa co prawda jeszcze się nie zakończyła, ale wiem, że córka jest pod bardzo dobrą opieką. Informowana o sprawie jest na bieżąco, pani Agnieszka zawsze odpowiada na wszelkie wątpliwości. Warto skorzystać z pomocy zaufanego prawnika. Polecam.

 3. Zbyszek pisze:

  Polecam tą kancelarię. Pani adwokat Agnieszka Kimak prowadziła 2 moje sprawy, jedną firmową i jedną osobistą. W obydwu przypadkach współpraca była bardzo dobra. Obie sprawy już się zakończyły. Kancelarię znalazłem w internecie dlatego polecam dalej. Zbyszek

 4. KatarzynaG pisze:

  Polecam polecam polecam! zawsze mogłam się poradzić, pisma bardzo dobre, duża wiedza i doświadczenie w sądach, osobiste prowadzenie mojej sprawy, żadnych praktykantów. Pani Mecenas rozumie człowieka zestresowanego, zawsze miła i konkretna. Prowadziła mi sprawę rodzinną.

 5. Agata pisze:

  Bardzo pozytywnie oceniam pracę pani mecenas Kimak. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w moja sprawę pozwoliło na jej pozytywne zakończenie. Jestem wdzięczna i mogę szczerze polecić.

 6. ARA pisze:

  Dziękuję pani Mecenas Agnieszce Kimak za prowadzenie moich spraw i doprowadzenie ich do szczęśliwego końca. Była Pani dla mnie prawdziwym wsparciem, nie tylko wspaniałym prawnikiem ale i psychologiem, który rozumie człowieka w stresie i w potrzebie. Dziękuję A. R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji