Lista adwokatów

Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka

4.6
 1. Polska
 2. »
 3. Mazowieckie
 4. » Kimak Agnieszka. Kancelaria adwokacka
Adres:
Mazowieckie Warszawa Elektoralna 13 lok. 116, Mazowieckie, Polska 00-137
Dane kontaktowe

8 komentarzy

 1. Irek pisze:

  Najlepszy adwokat na jakiego można trafić. Prowadziła nasze 3 sprawy i wszystkie wygrane. Pełne zaangażowanie. Sumienna, dokładna. Podczas spotkań miła i cierpliwa. W sądzie….. LEW.

 2. Marcin pisze:

  Polecam. Bardzo dobra prawniczka z dużą wiedzą. Na wiele rzeczy zwróciła mi uwagę i pomogła przy okazji sprawy.

 3. Janina pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru prawniczki. Pani mecenas prowadziła nam sprawę o drogę oraz o zapłatę zaległych faktur. Polecamy dalej, Janina i Włodek

 4. viki pisze:

  Moja córka rok temu rozpoczęła sprawę rozwodową i razem odwiedziłyśmy kilka kancelarii, ale ostatecznie sprawę powierzyłyśmy mec. Agnieszce Kimak. Sprawa co prawda jeszcze się nie zakończyła, ale wiem, że córka jest pod bardzo dobrą opieką. Informowana o sprawie jest na bieżąco, pani Agnieszka zawsze odpowiada na wszelkie wątpliwości. Warto skorzystać z pomocy zaufanego prawnika. Polecam.

 5. Zbyszek pisze:

  Polecam tą kancelarię. Pani adwokat Agnieszka Kimak prowadziła 2 moje sprawy, jedną firmową i jedną osobistą. W obydwu przypadkach współpraca była bardzo dobra. Obie sprawy już się zakończyły. Kancelarię znalazłem w internecie dlatego polecam dalej. Zbyszek

 6. KatarzynaG pisze:

  Polecam polecam polecam! zawsze mogłam się poradzić, pisma bardzo dobre, duża wiedza i doświadczenie w sądach, osobiste prowadzenie mojej sprawy, żadnych praktykantów. Pani Mecenas rozumie człowieka zestresowanego, zawsze miła i konkretna. Prowadziła mi sprawę rodzinną.

 7. Agata pisze:

  Bardzo pozytywnie oceniam pracę pani mecenas Kimak. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w moja sprawę pozwoliło na jej pozytywne zakończenie. Jestem wdzięczna i mogę szczerze polecić.

 8. ARA pisze:

  Dziękuję pani Mecenas Agnieszce Kimak za prowadzenie moich spraw i doprowadzenie ich do szczęśliwego końca. Była Pani dla mnie prawdziwym wsparciem, nie tylko wspaniałym prawnikiem ale i psychologiem, który rozumie człowieka w stresie i w potrzebie. Dziękuję A. R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji