Lista adwokatów

Werner-Rusewicz Jadwiga, adwokat. Kancelaria adwokacka

2.4
  1. Polska
  2. »
  3. Łódzkie
  4. » Werner-Rusewicz Jadwiga, adwokat. Kancelaria adwokacka
Adres:
Łódzkie Łódź al. Piłsudskiego 7, Łódzkie, Polska 90-368

3 komentarze do “Werner-Rusewicz Jadwiga, adwokat. Kancelaria adwokacka”

  1. Pani Mecenas prowadzi moją sprawę przez prawie 6 lat. Kontakt z Panią Mecenas jest wzorowy – konsultowałem się niejednokrotnie telefonicznie i mailowo. Na umówionych wcześniej spotkaniach odpowiada rzeczowo i skrupulatnie. W przeciwieństwie do innych prawników, których odwiedziłem celem konsultacji swojej stosunkowo skomplikowanej sprawy nie traktowała jej szablonowo tylko wysłuchała jakie są moje cele, które chciałbym zrealizować i nie forsowała na siłę rozwiązań, które mnie nie interesowały jak robili to inni. Nie obiecywała też rzeczy niemożliwych, więc nie ma mowy o jakimkolwiek zaskoczeniu z powodu przebiegu sprawy. Na moich sprawach zawsze stawiała się osobiście i była w pełni zorientowana.

    Polecam.

  2. PANI ADWOKAT WYSYLA NA SPRAWY JAKIEGOS MLODEGO CHLOPAKA KTORY JEST BEZNADZIEJNY A POWINNA SAM SIE STAWIC NA SPRAWE JEST NIE ODPOWIEDZIALNA OSOBA

  3. Prowadziła moją sprawę.Sprawę przegrała.Wysyła na każdą sprawę,zastępów ludzi niedokształconych,nie wiedzą nawet czego dotyczy sprawa, nawet broniąc mnie nie rozumiała o czym opowiada. Nie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Wizytówki i opinie o adwokatach