Lista adwokatów

Jurczak Powajbo Kancelaria Adwokacka

4.3
  1. Polska
  2. »
  3. Łódzkie
  4. » Jurczak Powajbo Kancelaria Adwokacka
Adres:
Żeligowskiego 32/34, Łódź, Polska, Łódzkie, Polska 90-643
Opis:
Kancelaria Adwokacka Jurczak & Powajbo – specjalizujemy się w sporach cywilnych i gospodarczych. Zapewniamy obsługę prawną i doradztwo w transakcjach handlowych.
Doradzamy zarówno dużym przedsiębiorstwom, między innymi z branży energetycznej i budowlanej, jak i podmiotom prowadzącym przedsiębiorstwo w skali mikro i średniej.
Reprezentujemy licznych klientów indywidualnych w sporach z instytucjami finansowymi, w tym w szczególności w zakresie roszczeń związanych z zawarciem umowy kredytu bankowego indeksowanego w walucie obcej (głównie CHF). Bronimy w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych. 
W sferze naszych zainteresowań znajduje się także prawo nowych technologii oraz wszelkie zagadnienia prawne związane z ochroną danych osobowych.
Mamy duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowlanej.
W naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu do Klienta. Zawsze stawiamy na zrozumienie konkretnego modelu biznesowego i zagadnień związanych z jego specyfiką, co pozwana nam na zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług.
Dane kontaktowe
512382390

1 Odpowiedź

  1. Bartosz pisze:

    Mocno odradzam usługi w tej kancelarii. Mecenas Michał Jurczak okazał się tylko z pozoru kompetentny i rzeczowy. W rzeczywistości ma bardzo lekceważące podejście do klienta, a wywiązywanie się ze swoich obowiązków zawodowych czy też dotrzymanie danego słowa, stanowi dla niego ogromny problem. Pierwszy raz spotkałem się z takim niedopuszczalnym wręcz traktowaniem przez prawnika, który potencjalnie mógłby zostać moim pełnomocnikiem przed sądem. Tę kancelarię należy omijać szerokim łukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji