Latest Post

Lista adwokatów

Garus Michał. Adwokat

4.3
 1. Polska
 2. »
 3. Łódzkie
 4. » Garus Michał. Adwokat
Adres:
Łódzkie Łódź Narutowicza 49 lok. 5, Łódzkie, Polska 90-130
11 thoughts on “Garus Michał. Adwokat”
 1. Duży problem związany z prawem karnym został rozwiązany naprawdę rzetelnie i pozytywnie dla mojej osoby. Pan mecenas jest specjalistą o wielkiej wiedzy i doświadczeniu, dzięki czemu, pomimo wielu trudności uzyskałem odpowiednią pomoc. Z całego serca polecam wszystkim kancelarię adwokacką mecenasa Garusa w Łodzi!

 2. Młody zaszalał , pobicie i rozbój , trzeba było szukać pomocy. Skuteczne działanie obrońcy Michała Garusa zbiło oskarżenie na uszkodzenie ciała i kradzież . Jesteśmy mu wdzięczni i bardzo dziekujemy.

 3. Profesjonalne podejście do klienta, fachowa pomoc, wszystko zgodnie z umową, polecam wszystkim !!!

  Moja sprawa została załatwiona profesjonalnie i sumiennie .Najlepszy adwokat od spraw karnych w Łodzi.Rzetelna pomoc,konkretne podejście,szczerość i uczciwość.Polecam mecenasa M.Garusa z czystym sumieniem

 4. Wysoka jakość prowadzenia mojej sprawy, nie obiecuje gruszek na wierzbie, skuteczny adwokat. Pełne zaangażowanie w sprawe, gdyby nie on to odsiadywalbym teraz wyrok.

 5. Przyszedłem do tego adwokata z nieprostą sprawą…nie będę opisywać szczegółów…jestem- zadowolony z usługi…widać, że doświadczony i wiedział co robić żeby wyciągnąć mnie z tego szitu, w które wdepnąłem. Polecam

 6. Żona zwróciła się do mec. Garusa o pomoc w mojej sprawie. Udzielił jej precyzyjnych informacji, przedstawił propozycje działań. Żadnego ściemniania, żadnych obietnic bez pokrycia. Konkrety i profesjonalizm, czyli dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Szóstka z plusem. Oby było jak najwięcej tak kompetentnych i sprawnych adwokatów.

 7. Można na nim polegać.Świetny karnista!Kontakt z nim był bezpośredni i na bieżaco , to było dla mnie bardzo ważne. Wygrał moją sprawe pomimo,że inny ją na poczatku spaprał.Dobrze ,że w końcu do niego trafiłem. Oceniam najwyżej i z czystym sumieniem polecam.

 8. Adwokat Garus prowadził mój skomplikowany wypadek drogowy z koszystnym dla mnie wynikiem.Uważam ,że warto korzystać z usług najlepszych aby być usatysfakcjonowanym.Zasłużona pozytywna opinia.

 9. Uzasadnienie: terminowy, bardzo dobry adwokat. mecenas michał garus poprowadził mnie sprawe karną i jestem z niego zadowolony. prokuratora na sprawie sądowej zmiażddzył przemówieniem i podsumowaniem. polecam A cena nigdy nie jest za wysoka zeby nie siedziec za kratkami

 10. Potwierdzam pozytywne opinie, dzięki adwokatowi Garusowi mogę teraz swobodnie przyjeżdżać z Irlandii do Polski , a miałem sprawę karną i list gończy. Postanowiłem mu zawierzyć i nie pomyliłem się. Wiadomo , chodziło o moje być albo nie być. k.cymek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji