Lista adwokatów

Lehmann Andrzej, Mariola. Kancelaria Adwokacka

3.6
 1. Polska
 2. »
 3. Kujawsko-Pomorskie
 4. » Lehmann Andrzej, Mariola. Kancelaria Adwokacka
Adres:
Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz Dworcowa 5 lok. 4, Kujawsko-Pomorskie, Polska 85-009
Dane kontaktowe

3 komentarze

 1. Justyna :) pisze:

  Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem jakiego mogłam spotkać!
  Prowadzi moją sprawę, jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu, dokładna, wnikliwa, a co najważniejsze nie jest tylko Prawnikiem ale też dobrym Człowiekiem!
  Jest szczera i słucha tego co klient do niej mówi!
  Pomaga jeśli chodzi o stronę prawną ale też wspiera i zawsze służy radą!
  Nie są jej obojętne problemy klientów, nie traktuje każdej sprawy jak kolejnej tylko z pełnym zaangażowaniem prowadzi do wygranej!
  ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

 2. Wdzięczna klientka pisze:

  Pani Mecenas z pewnością zasługuje na miano najlepszej w swoim zawodzie. Nie tylko znajomość prawa , ale i psychologii, co przy procesach rozwodowych z pewnością ma niebagatelne znaczenie, skutkuje umiejętnością przewidywania kolejnych etapów całego postepowania procesowego. Warunek tylko jeden – całkowita szczerość, nawet czasami ta niewygodna. To procentuje. Polecam wszystkim tym , którzy chcą walczyć o sprawiedliwość. Pani Mecenas wygrała dla mnie wszystko czego oczekiwałam !!!

 3. Małgoś pisze:

  Pani mec. Mariola Lehmann. Bardzo wiele zawdzięczam Pani Mecenas. Tylko Ona wie, jak wiele. Jest Osobą kompetentną, profesjonalistką. Przede wszystkim jest Bardzo Dobrym Człowiekiem. Jest adwokatem – to fakt, ale przede wszystkim widzi Prawdę. I pomaga ją pokazać światu. Jestem Jej bardzo wdzięczna. Polecam Ją każdemu, kto wierzy w swoje racje. Nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji