Adwokat Paulina Marczak-Ławicka

4.7
  1. Łódź
  2. » Adwokat Paulina Marczak-Ławicka
Adres:
Zachodnia 16 C lok. 6, 91-058 Łódź, Łódź
Opis:

Kancelaria świadczy usługi we wszystkich dziedzinach prawa. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Oferujemy zarówno stałą obsługę prawną, jak i bieżącą pomoc w każdej sytuacji życia codziennego.

Dane kontaktowe
+48 793 418 662

15 komentarzy

  1. Pomogła mi i bratu przy spadku. Zasłużyła na komentarz. Kontakt super, pisma do wglądu, informacja o tym co się dzieje w sprawie. Brat kazał dopisać, że bardzo ładna 🙂

  2. Competent lawyer. Speaks english. Solved my problem with real estate in Lodz. I received all information about documents and case.

  3. Umówiłem się po poradę, a przy natłoku informacji jakie otrzymałem, zdecydowałem się zostawić sprawę pani adwokat. I dobrze zrobiłem. Winner !

  4. Komentarz, który piszę w imieniu babci “Przeurocza kobieta z sercem na dłoni. Pomogła mi rozwiązać sprawy spadkowe. Niech jej Bóg wynagrodzi”.

  5. Pani Adwokat pomagała nam w sprawie zachowku. Zdobyła dokumenty dotyczące nieruchomości, nalazła biegłego ds. wyceny nieruchomości, wezwała do zapłaty zachowku, założyła sprawę w sądzie. Zakończone korzystną ugodą 🙂 Polecam !

  6. Pani adwokat jest nieoceniona. Najpierw mi doradzała, potem reprezentowała o córkę. Batalia o miejsce zamieszkania, kontakty z ojcem, alimenty, ograniczenie władzy rodzicielskiej.

  7. Mówi po ludzku. Żadne tam paragrafy i artykuły. Potrzebowałem wyjaśnienia mojej sytuacji i otrzymałem odpowiedź. Krótko i węzłowato. Zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji