Lista adwokatów

Katarzyna Zdasiuk-Piaseczna

3.8
    Katarzyna Zdasiuk-Piaseczna
Adres:
Brukowa 9/2 15-889
Dane kontaktowe
605-606-136

11 komentarzy do “Katarzyna Zdasiuk-Piaseczna”

  1. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi adwokackie świadczone przez p. mecenas Katarzynę Zdasiuk-Piaseczną . Jest bardzo profesjonalnym , kompetentnym i życzliwym adwokatem , zawsze perfekcyjnie przygotowana na rozprawę. Pani Kasia prowadziła kilka moich spraw i wszystkie zakończyły się moją wygraną. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za Jej zaangażowanie w sprawy

  2. Serdecznie polecam usługi adwokackie świadczone przez p.Katarzynę Zdasiuk-Piaseczną , jest bardzo profesjonalna , kompetentna , życzliwa i zawsze świetnie przygotowana do sprawy. Pani Kasia prowadziła moje sprawy od kilku lat i wszystkie zakończyły się moją wygraną. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za jej zaangażowanie w sprawy.

  3. Panią Mecenas polecę z całą odpowiedzialnością. Konkretna, rzeczowa, słowna, dokładna. Skrupulatnie przygotowuje się do rozprawy. Jest również świetnym terapeutą, umie swojego klienta postawić na nogi, dodać odwagi i zagrzać do walki. Zawsze najdzie jakieś wyjście z każdej sytuacji (nawet beznadziejnej). Bardzo mi pomogła i cieszę się, że Opatrzność Boża postawiła Panią Kasię na mojej drodze. Pozdrawiam Anna z Białegostoku

  4.   bardzo kompetentna, w sądzie walczy jak lew a przy tym – z tego co się zorientowałem – przystępna cenowo; jestem bardzo zadowolony

  5.  Adwokat sumienny i skuteczny.Godny polecenia,rowniez osobom przebywajacym poza granicami kraju.Jestem bardzo zadowolona.

  6.   Bardzo kompetentna, rzetelna i co najważniejsze skuteczna. Polecam wszystkim tym, którzy potrzebują dobrego adwokata.

  7.  Od wielu lat korzystam z usług pani adwokat. Poświęca dużo czasu na dogłębne rozpoznanie sprawy. Ma duże doświadczenie zawodowe i zawsze można liczyć na jej fachową pomoc. Jednym słowem pani adwokat Katarzyna Zdasiuk-Piaseczna to doskanała profesjonalistka i polecam wszystkim jej usługi.

  8.  Pani Kasia wygrała mają sprawę rozwodową w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku, podczas gdy inni twierdzili, że to praktycznie niemożliwe lub nie chcieli się wogóle podjąć. Konkretna, rzeczowa, słowna, dokładna, ma doświadczenie i dużą wiedzę. W przeciwieństwie do mojego poprzedniego prawnika Pani Kasia skrupulatnie przygotowała się do sprawy. Znowu wierzę,że istnieją sprawiedliwe sądy i rzetelni prawnicy. Polecam w 100%. Joanna z Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Wizytówki i opinie o adwokatach