Lista adwokatów

Igor Klimkowski Kancelaria Prawna

3.1
    Igor Klimkowski Kancelaria Prawna

10 myśli w temacie “Igor Klimkowski Kancelaria Prawna”

  1. Świetna obsługa, super kontakt osobisty, telefony odbiera pan mecenas nie żadna sekretarka 🙂 Pomoc bardzo skuteczna, oby więcej takich adwokatów jak pan Igor. Polecam współpracę.

  2. Współpraca z mecenasem Klimkowskim to czysta przyjemność. Ma przede wszystkim profesjonalne i rzetelne podejście do spraw swoich klientów. Potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe sprawy. Za to jestem mu wdzięczna i szczerze polecam jego usługi.

  3. Przyłączam się do pozytywnych opinii dotyczących mecenasa Klimkowskiego. Prowadził moja sprawę rozwodowa. Sprawa momi iż wcześniej 3 kancelarie odmówiły jej prowadzenia została przyjęta przez mecenasa Klimkowskiego. Wytłumaczył mi co i jak. Przygotowywał na każą rozprawę, pisma profesjonalne i bezbłędne. Kontakt super. Nigdy nie musiała przebija się przez sekretariat. Mecenas pozostawil mi swój nr kontaktowy. Zawsze osobiście odbierał i uczestniczył w rozprawach. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Polecam tego prawnika.

  4. Nie wiem skąd ta ocena. 5 gwiazdek to minimum. Polecam Pana mecenasa. Super fachowiec od spraw cywilnych. Sprawa o zniesienie współwłasności prowadzona z najwyższą starannością i dokładnością. Wynyslane koncepcje przez mecenasa przekonują sąd. Super współpraca.

  5. Również polecam Pana mecenasa. Wspaniały człowiek i fachowiec. Moją sprawę przeprowadził sprawnie i z sukcesem. Trafiłam z polecenia, nie zawiodłam się. Życzę każdemu takiej pomocy prawnej i wsparcia mentalnego jakie daje mec. Klimkowski

  6. Super fachowiec. Super kance.aria. Profesjonalizm to mało powiedziane. Sprawa prowadzona rewelacyjnie. 0 jakichkolwiek zastrzeżeń. Zmieniłem wcześniej kancelarię z uwagi na fakt, iż na sprawie stawiali się aplikanci. Mecenas Klimkowski OSOBIŚCIE mnie reprezentował. Wynagrodzenie rozłożył na RATY. Super człowiek. Sprawa wygrana.

  7. Polecam tego prawnika. Profesjonalizm to mało powiedziane. Wszystko wyjaśnione od A-Z przystepnym językiem. Sprawa zakończona bardzo dobrze. Mały minus za czas oczekiwania ale z uwagi na obsługę do wybaczenia. Polecam każdemu kto ma problem prawny lub trudna sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij wiadomość do właściciela aukcji

Wizytówki i opinie o adwokatach